Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ott voltál 2006. augusztus...

Ott voltál 2006. augusztus 20-án, Pesten, a tűzijáték alatti viharban? El tudnád mondani részletesen, mit éltél át?

Figyelt kérdés
Öten meghaltak és ezrek sérültek meg.Mindenki életveszélyben volt.

2013. júl. 17. 20:19
1 2
 11/13 anonim válasza:
Akkor voltam négy éves forma,szóval csak emlékfoszlányok maradtak meg,illetve azok a dolgok,amiket édesanyám mesélt.Arra emlékszem,hogy hirtelen megindult a tömeg,sikítottak,édesapám felkapott engem és az unokatesvéremet,hihetetlenül szakadt az eső,mindenünk tiszta víz volt.Két család ként voltunk kint,nagyszülőkkel,mindenki lancként karolt egymásba a tömegbe,ne veszítsünk el senkit.Ezek után egy aluljáró szerűségben lehettünk,rengeteg tömeg közt.Mindenki tiszta víz.Emlékszem félre álltunk mert a nagyobbik unokatestvérem elveszett.Keresztanyukám ordította a nevét,sírt,de hatalmas zaj volt lent.Anyukám elmondása szerint pár perc után felbukkant,egy kisebb társasággal,segített egy fiatalnak felkelni a földről.Rengetegen rá tapostak.Mindezek után arra emlékszem hogy ülünk az autóban,tiszta víz mindenkinek a ruhája,kisebb víztócsa volt a lábaink alatt.Édesanyám zokogott,azt hiszem ennyit tudok elmondani.Belegondolni is szörnyű hogy a szülők mit élhettek akkor át.Anya elmondása szerint,belegondolni sem mer mi történhetett volna aznap.A haza fele út már nagyon vidám volt,biztosan azért,mert az a rengeteg stressz és aggódás így szakadt ki.Azóta eltelt jó pár év,nem voltunk azóta tűzijátékon.
2017. aug. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igen, ott voltam. " és fél éves fejjel, apámmal, 8 hónapos terhes anyámmal és féltestvéremmel voltunk ott. Annyi maradt meg nekem, hogy sietünk hazafelé egy közeli kis utcán, apám kezét fogom és esik az eső.


Eddig nem is tudtam róla, hogy mi történt akkor. Édesapám nemrég mesélte el, hogy mi volt.


Szerencsére apám még a pánik kitörése előtt észrevette a közeledő vihart, így hamar elindultunk haza. Ő velem sietett, féltestvéremre bízta édesanyámat, hasában a húgommal, aki 1 hónapra rá született meg.

2017. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, nem " és fél, hanem 2 és fél, bocsi :P
2017. aug. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!