Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy olyan kérdésb...

Hogyan lehet egy olyan kérdésben jól dönteni ahol az idő nagyon rövid?

Figyelt kérdés
pl én most itthon rohadok amikor a belvárosban is lehetnék mert rosszul mérlegeltem a hirtelen jött lehetőségeket.
2009. okt. 20. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Így jártál!

Legközelebb máshogy dönts !

2009. okt. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
rövid idő alatt nehéz dönteni
2009. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mentél volna inkább kocsmázni meg nőzni

ha nő vagy akkor pasizni :D

2009. okt. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyugi, én hosszabb időn belül is eltudok cseszni dolgokat... Pláne ha még az időd is rövid. :S


Amúgy nem is biztos még, h rosszul döntöttél, várd ki a végét. Volt már olyan is, h én is azt hittem, h rosszul döntöttem, aztán mégis jobbnak bizonyult. :D

2009. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nézdmeg itt kétperc alatt a kérdés feltevésétől számítva már van válasz. Énnekem nem meséli be még azt se hogy elolvasta nem még hogy átgondolta. Csak rávágnak valamit. Ezért van itt is ennyi értetlen értelmetlen válasz.
2009. okt. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:D
2009. okt. 20. 18:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Manapság a fő szabály ilyenkor is, hogy dönts! Aztán magyarázd meg mindenkinek, miért volt az a jobbik választás, akkor is, ha nem cseszhetted volna jobban el!

És ha magadat is meggyőződ, az a legideálisabb...:)

2009. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy maga a sors nevű tanító mérte rád ezt az újabb csapást... :D
2009. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!