Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kikészültem! Ha nem akarom,...

Kikészültem! Ha nem akarom, hogy bunkók legyenek velem akkor nekem kell nagyon bunkónak lennem. De hogy lehetnék az?

Figyelt kérdés

Az osztályunk elég összetartó volt és jó fej volt szinte mindenki,de mostanában ez megváltozott. Azt vettem észre,hogy két részre oszlott az osztály. A bunkók kontra azok akikkel bunkók lehetnek. Jövőre szerencsére elmegyek másik suliba. De ezt az évet még ki kell bírnom.

Nincs választásom, ha nem akarom,hogy földig alázzanak akkor nekem is bunkónak kell lennem. De én nem vagyok bunkó... Hogy válhatnék azzá?

L/14


2009. nov. 13. 18:11
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ezt meg fogák unni igen hamar, csak egy ideiglenes dolog lehet... én nem tanácsolom hogy bunkó legyél...
2009. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy ne legyen középút, mint ahogy az sem, hogy vagy fehér, vagy fekete.

A másik dolog viszont az, hogy többnyire ahogyan viselkedsz másokkal, úgy viszonyulnak hozzád is. okos vagy, egyéniséged van, akkor miért kellene követned a csordát?

2009. nov. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

ha nem foglalkozol a bunkókkal egy idő után csak rá unnak én így szoktam ;) vagy beszólok XD vagy megbeszélem velük több választás nem igazán van :S engem mondjuk ritkán csesztetnek

L/14

2009. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt!

Nálam bevált megoldás volt:nem szóltam vissza,nem reagáltam le,beszélgettem tovább a barátnőimmel,mintha nem is mondtak volna semmit...aztán 8.-ban már néha én is visszaszóltam 1-2embernek...de én megtanultam nem meg hallani ezeket,mert én sem vagyok bunkó típus.

14,5/L

2009. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!