Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék, hogy aludjon?...

Mit tehetnék, hogy aludjon? Kikészültem.

Figyelt kérdés
9 hónapos a fiam. Egészen eddig nem volt gond a délutáni alvással, fél2-2 körül betettem valami zenét és az ölemben ringatva elaludt. Ha nem így, akkor felvettem, simogattam a hátát és meséltem neki halkan, vagy csak szimplán letettem az ágyra és így általában 10-15 perc alatt elaludt. Azonban egy kerek hete ez változott. Látom rajta, hogy álmos, csukódik le a szeme, szopizza az ujját, de a legsíribb csendben és korom sötétben is valami kizökkenti. Ha felveszem, ordít, ha leteszem szintén. Ezeket ismételem kb. 10 percenként, de csak sír és sír, feszíti magát, nem hajlandó elaludni. Ma már azt tettem, amit soha nem akartam és hagytam sírni, kb. 10 percig bírtam hallgatni, aztán nálam is elszakadt a cérna és már én is elbőgtem magam. Most ott tartok, hogy nem érdekel, ha nem alszik, hát nem alszik, de estig nincs alvás, az tuti. Marhára feszült vagyok emiatt, mert fáradtan kezelhetetlen, hisztis, már szinte összeesik a fáradtságtól, de csakazértsem alszik.
2013. júl. 10. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy, hogy mikor már csukódik a szeme és látod rajta hogy kezd álmosodni, akkor még játssz vele egy kicsit had fáradjon ki még jobban.
2013. júl. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, későbbre is próbáltam tolni az alvását, de egyszerűen nem jó. Sehogy sem jó.
2013. júl. 10. 16:30
 3/6 anonim ***** válasza:
nem a foga jön? alvás előtt megeteted? nem azért szopizza az ujját mert éhes?
2013. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy melege van?
2013. júl. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom,fogat most nem látok készülődni. Egy bodyban van,más nincs is rajta,nem izzad. Most még istenes a hőmérséklet itt bent,27 fok van,de amikor 32 volt is simán ment neki az alvás. Feladom,úgy látszik ebbe bele kell törődnöm. Arra is gondoltam,hogy talán el kene hagyni a délelőtti alvást,de már 9-kor nyűgös,nem tudom,hogy húznánk ki ebédig és hogy nyűgösen hogy menne az evés. Ördögi kör :(
2013. júl. 10. 21:13
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet az a gond, hogy ha reggel 9-kor alszik akkor délután már nem álmos, ennyi idős korban már picit csökken az alvásigény
2013. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!