Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szökjek ki?

Hogyan szökjek ki?

Figyelt kérdés
Ha a bejárati ajtót annak hangja van, ahogyan le nyomom a kilincset, az ablakom meg, az utcára néz, ott ki tudnék ugrani, de nem merek mert valaki be mászik, és el lophat akár mit... adjatok tanácsot...

2013. júl. 20. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Hova akarsz te szökni? :D
2013. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy jó ötlet elég ciki amikor a rendőr visz haza!
2013. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak a kertünkbe kellene beengedni 3legjobb barátomat, csak nem akarom hogy anyáék tudjanak róla... és valahogy ki kéne mennem...
2013. júl. 20. 00:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy másik szoba ablakán, vagy hátsó ajtón,... De miért akarsz megszökni?
2013. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én egyszer kiugrottam az ablakon az utcara nem maszott be senki de nincs is alacsinyan az ablak szerintem ugorj ki
2013. júl. 20. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát addig csak nem megy be senki, amíg beengeded a barátaidat. De ez attól is függ, hogy milyen környéken laktok, nálunk simán nyitva lehet hagyni mindent éjszakára...
2013. júl. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugorj ki az ablakon, addig senki nem fog bemenni, amíg a kertből beengeded őket :)
2013. júl. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolj villanyt meg zenét/tv-t mondjuk halkan a szobádban, akkor úgy fog tűnni, mintha bent lenne valaki. Ha meg be lehet látni, akkor pakolj valamit az ablak alá(hogy tuti elessen az aki be akarna mászni), csak visszafele el ne felejtsd.
2013. júl. 20. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!