Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A kollégium vagy az albérlet...

A kollégium vagy az albérlet a jobb/előnyösebb?

Figyelt kérdés
Albérletbe szeretnék menni,de a szüleim gazdasági szempontok miatt inkább kollégiumba küldenének. Ráadásul kevés az esély ,hogy oda fölvegyenek,de az albérletet meg ellenzik. Ráadádsul Pestre mennék továbbtanulni,ahol tudjátok dupla annyiba kerülnek a lakások...

2013. júl. 20. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

A koli jobb anyagi szempontból és buli szempontjából, barátkozás szempontjából és olyan szempontból, hogy mindig tudod hova tudsz menni segítségért, ha valamit nem értesz. Csak átlépsz a koli túlsó szárnyába és ott vár a megoldás. :) Szerintem ilyen szempontból nagyon jó!

Ami nem jó az az, ha nem vagy alkalmazkodó képes, mert sosem tudni milyen szobatársakat fogsz ki. Illetve az rossz, ha más szakosok a szobatársaid és te pont akkor tanulnál nagyon, amikor ők buliznának. Ilyen szempontból az albérlet talán nyugisabb.

Én nagyon szerettem a kolit és bár volt rendi szobatársam (mindig eltűnt a kajám a hűtőből), örök élmény marad. :)

2013. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2013. júl. 22. 08:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Az albérlet csak akkor jobb, ha van külön szobád, amúgy inkább a koli.
2013. júl. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!