Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Min kéne változt...

Mit tehetnék? Min kéne változtassak?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig abba a hibába esem hogy mindig én kerülök ki rosszul. Szeretek másoknak segíteni tanácsot adni. Ezt szívesen teszem ha valaki segítséget kér tőlem párkeresési tanácsokban meg minden, nagyon örülök is ha egymásra találnak az illetők, csak akkor mindig elgondolkozom hogy nekem miért nincs.. egyedül vagyok, és úgy érzem talán sosem találok senkit, jó lehet azért van mert nem járok ide-oda bulizni, de én hiába, nem vagyok olyan típus. 16/L
2013. júl. 23. 23:01
 1/4 anonim válasza:
Hát ha fehérvári vagy tudok segíteni... 18f
2013. júl. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sokszor jártam ott, de sajnos nem odavalósi vagyok ;)
2013. júl. 23. 23:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok buliós.

èn is ùgy érzem , h nem fogok találni senkit-> az oka , hogy nem vagyok vmi jóképü!

17f

2013. júl. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hidd el, és sem vagyok világ szépe, de hát ez van, elvileg ezt kell elfogadni
2013. júl. 24. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!