Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Erre mit léptek One Direction...

Erre mit léptek One Direction gyűlölők?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 26. 14:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Csak az a probléma, hogy a tehetségkutatók felfedezettjei valójában ízléstelen szutykok, mert rábízzák a közönségre a döntést... Mit gondolsz, a srácokra miért szavaztak? :) Aligha a tehetségük, mint inkább a cukiságuk miatt.

Amúgy meg az első válaszomban leírtam, hogy mindenki tudja, hogy ezek PS képek.

2013. júl. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem az 1d-t útálom hanem a directionereket! És hogy miért? Mert egyfolytában fikázzák Justin Bieber! Például volt olyan is hogy twitter trendet csináltak arról h haljon meg justin! Mi belieberek pedig nem szoktuk fikázni az 1d-t úgyhogy a directionerek kapják be! (tisztelet a kivételnek aki normális de 90% olyan amit mondtam)
2013. aug. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én szeretem Justint is.Jó azért nem tartom magam nagy fannak,de szerintem nagyon jó énekes. Amúgy meg Justinról is készültek PSok,de sztem azok sem igazak. Bye.:Directioner
2013. aug. 19. 14:10
 14/14 anonim válasza:
az 1D és Justin is meleg kész vita lezárva és nem tudom hogy hogyan lehet ezeket a tehetségtelen nyálgépeket szeretni (hallgassatok green day-t és megértitek hogy mi a tehetség és a jó zene)
2013. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!