Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan hozzak helyre egy nagy...

Hogyan hozzak helyre egy nagy hülyeséget?

Figyelt kérdés

Ma reggel beléptem a barátom fb adatlapjára, és a barátaival van egy közös beszélgetésük. Kíváncsi voltam hogy szoktak-e beszélni egy csajról, aki tetszett a barátomnak régen, de a beszélgetésük keresője helyett a lány nevét véletlenül elküldtem üzenetként. A barátomnál kitöröltem a nevet, de a másik 2 srác attól még megkapja, és rákérdezhetnek nála, hogy ez mi...


Szerintetek mi lenne jobb? ha rákérdez tagadni mindent? vagy elmondani, az igazat, hogy nem oda akartam írni, csak rosszul sült el, sajnálom meg minden, de akkor félek utána a barátai mondják neki, hogy ha belépked a te oldaladra, az már gáz... stb..


Tudom, hogy gáz!!! hogy ha belépkedek az már eleve nem jó... pedig bíznom kellene benne, mert semmi okot nem adott hogy féltékeny legyek...sose beszél más lánnyal, rólam is szépen beszél a barátainak... De félek, hogy ha elmondom az igazat, akkor csak elrontom az egészet...


Lehet, hogy csak elhülyéskednek a haverjai, nem is kötnek ki nálam...


Szerintetek?


2013. aug. 18. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, az a tiszta.
2013. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
MOndd el az igazat.
2013. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!