Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A nagyvárosi lányok miért...

A nagyvárosi lányok miért ilyen lekezelőek, flegmák, érzéketlenek (tisztelet a kivételnek)?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim szerint a lányok többsége nem vevő arra, ha leszólítják őket, aki mégis igen, az vagy párkapcsolatban él vagy nem akar senkit most. Fura, de valahogy ezért nem találok rendes lányt, de már bele is fárdtam a leszólítgatásokban, így csak fészbukon tolom inkább, de ott meg még bunkóbbak, mint személyesen a városban. Szóval valahogy sehol sem jó ismerkedni lányokkal, nem nyitottak rá, nem vágnak kedves arcot, többnyire fapofájuk van és nem is szeretnek ismerkedni (tisztelet a ritka kivételnek, mert persze volt, akivel egész jól eldumálgattam és nem bánt úgy velem, mintha egy rakás sz@r lennék)

2013. júl. 16. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál még, hogy veled van a baj?
2013. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szted falun mindenki aranybogár?:D
2013. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

keress baráti társaságon belül-keresztül, szórakozóhelyeken, hobbid kapcsán, zenei ízlésed kapcsán, társkeresőkön stb.

Nem mindenki vevő az utcán leszólítgatásokra, főleg hogy van annyi eszünk, hogy tudjuk előttünk már jó sok másik lánynál is bepróbálkoztál ott. van ezer meg egy hely ami alkalmasabb erre.

19/L

2013. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Persze, de máskor hogy mondjátok már, hogy "milyen töketlenek ezek a mai férfiak, oda sem mernek jönni!"
2013. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy sok lánynál kell bepróbálkoznom, ha kb. egyik sem normális jellemre, egy értelems szót nem tud kinyögni sok közületek, másrészt meg már elegem van, hogy mindegyikőtöknek csak a magas, jóképű fiúk számítanak embernek. -.-
2013. júl. 16. 15:56
 6/11 anonim ***** válasza:
mert egyes pasik ki tudnak nyögni 2 értelmes szót?:D anyáááám..... rengetegen nem tudnak.. és beszélnek a kipufogkókról:D
2013. júl. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
mert a mai pasik közt szerinted mennyi az értelmes? 100ból 1 ha művelt és intelligens
2013. júl. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagyon durva túlzás! :(
2013. júl. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ez az én statisztikámra volt-e válasz utolsó :)

nekem ez a tapasztalatom, ha összeszámolom, hogy kb 3-400 pasit ismerek, akikről tényleg lehet véleményem (volt iskola társak, egyetemi csoporttársak, ismerősök, barátok, munkatársak stb) max 3-4et ismerek, akit tényleg intelligensnek, műveltnek tartok és olyannak aki mellett el lehet képzelni egy jó kapcsolatot.

de lehet más szerencsésebb típus és több ilyen pasit ismer :D Ma már sajna egyik nemnél sem divat a normálisság :/

2013. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, neked válaszoltam. Szerintem gyakran nem veszitek észre a normálisabb jelölteket.
2013. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!