Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Életem első igazi szerelmének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életem első igazi szerelmének most lett vége mikor felejtem őt el, vagy biztos hogy el kell felejtenem?

Figyelt kérdés
16 éves korunk óta együtt voltunk(volt előtte is még 2-3 barátnőm de velük nem tartott sokáig),a legjobb barátok voltunk és mindent elmondtunk egymásnak és szinte csak a másik létezett .Már több mint egy hónapja hogy szakított,"hogy ö kiszeretett belőlem és nem bír velem lenni túl sok a szálka és a rossz emlék"de azóta is beszéltünk néha néha és elszólta magát múltkor hogy nagyon hiányzok neki és szeret de mégse látja az értelmét :( lehet ebből még valami esetleg még egy kis idő kell nekünk külön ?Vagy csak idő pocsékolás és már nem elég ha "csak" szeret,de nem tudja hogyan lenne jó ? :(lehet ha várunk és egy ideig nem beszélünk(amióta szakítottunk is beszéltünk egy-két naponta)akkor eldől hogy mire van szűksége vagy mit kéne csinálnom kérlek írjatok ötleteket mert elveszíteni nem akarom és ha még van egy kicsi esély is hogy rendbe hozzuk akkor én szeretném azt kihasználni és nem azt várni hogy életem szerelme "el felejtsen"

2013. aug. 29. 19:44
 1/1 anonim válasza:
Fontos lenne tudni hogy milyen hosszú volt a kapcsolat és hogy mi rossz emlék? Ha ezeket így kimondta és hogy kiszeretett belőled és túl sok a szálka akkor meglehet próbálni helyre hozni de nincs rá sajnos sok esély. Ne hagyd hogy játsszon veled! Mond el neki személyesen, hogy neked hogy lenne ideális a kapcsolatotok és hallgasd meg őt is hogy szerinte mi lenne az. Egy próbát megér és hogyha tartjátok magatokat ahhoz amit megbeszéltetek és tisztességbe tartjátok a másik kérését akkor van rá esély, ha mind a ketten akarjátok.Mert mindenhez két ember kell. Ha pedig ez nem működik akkor ne beszéljetek addig ameddig túl nem tettétek magatokat a kapcsolaton. Utána keresd fel hogy szükséged van a barátságára és így nem fogod elveszíteni.De csak ha túl tetted magad mert ameddig nem mindig csak szenvedni fogsz attól hogy te nem tudsz rá csak barátként tekinteni. Sok sikert remélem segítettem.
2013. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!