Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szobalányi állásra jelentkezné...

Szobalányi állásra jelentkeznék, de nincs tapasztalatom és gyakorlatom. Ez esetben mit írjak a jelentkezésemben?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 17:02
 1/3 anonim válasza:
Egyértelműen azt, hogy nincs tapasztalatod. Max írd oda, hogy nagy munkabírású, kitartó, házias nő vagy, aki hosszútávú munkalehetőséget keres. Szobalány-munka: nagyon fárasztó, kimerítő munka ez, állatában nagy az elvándorlás, a lányok egy pár napig, hétig bírják, ezért írd a hosszútávút. A munkáltatók se szeretik, hogy állandóan új emberek jönnek, be kell tanítani, stb. és etc. Én már hosszabb ideje vagyok szobalány, Budapesten.
2013. okt. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ahol én vagyok nemkellet semmi papir önéletrajz beszéltem a szállodavezetövel és felvettek. Iskolai igazolványaim lemásolták álltalános iskolait és a középiskolait és semmi tanfalyamra se kell menni. Ök tanitotak be a munkára.
2013. okt. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sok helyre fel sem vesznek tapasztalat nélkül, ilyenkor be kell kamuzni, hogy van, úgyis betanítanak.
2014. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!