Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány év fellet dönthetem el...

Kutya222 kérdése:

Hány év fellet dönthetem el hol akarok lakni?

Figyelt kérdés
elköltöztünk külföldre de én nem akarok itt élni és anya se könyörgök apának hogy engedjen haza de egyszerüen olyan öntelt hogy nem, anyának már a válás is eszébe juttot de ha apának itélnek ..hány év fellet dönthetem el melyik félnél szeretnék maradni.11/L
2013. szept. 12. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

milyen család az, ahol 3ból 2 fő nem elég a változáshoz?:S

a költözés megbeszélése szüleidre tartozik... már eleve nem értem, hogy hogy mehettetek ki, ha nem akartatok... de szüleidnek le kell ülni és megbeszélni normálisan, hogy ki miért akar maradni és miért akar menni.. pokolban élni nem jó dolog, márpedig ha szar az otthoni közérzet, akkor szerintem apád sem élvezi nagyon a dolgot... vagy rájön, hogy ha együtt akartok maradni, akkor érdemes úgy csinálni, hogy ne csak az ő céljai legyenek meg, vagy pedig külön utakat kell járnia.. vagyis válni köll

viszont válás esetén a gyerek a régi törvények szerint 14 év alatt az öntudatlan állatok szintjén van, akiről a bíróság vagy a szülők, de semmiképpen nem önmaga rendelkezik...

az új törvények lehet levitték a korhatárt 12re, de az a Te esetedben ugye még mindig nem elég... bár ahogy a bíróságok tempóját ismerjük, leszel Te még 18 is, mire egy válási folyamat lezajlódik...

2013. szept. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te 18, anyád azonnal. A bíróságok a legritkább esetben ítélnek apának gyereket. Ahhoz nagyon súlyos, megalapozott vádak kellenek az anya ellen.
2013. szept. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. szept. 12. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!