Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha ki akarok menni nyáron (3...

Ha ki akarok menni nyáron (3 hónapra) Londonba munkát vállalni és lakni milyen papírok kellenek?

Figyelt kérdés
Ki szeetnék menni nyári szünetre Londonba 20 éves vagyok és egy ismerősömmel mennék. Milyen papírokat kell intézni ahhoz hogy ott élhessek 3 hónapig illetve dolgozzak is? Hol keressek munkát előre, hogy ha kimegyek már legyen?
2012. márc. 29. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Fix munkára nem nagyon fogsz kimenni, mert az angol munkaadók nem vesznek fel, amennyiben nem vagy itt helyben. Önéletrajzot is hiába küldesz, mert angliai lakcím és telefonszám nélkül nem fognak visszajelezni. Mellesleg 3 hónapra nem éri meg kimenni, mert még annyit sem tudsz félretenni, mint amennyit rááldozol az útra. Egyébként a munkavállaláshoz angliai bankszámla, NI szám kell.
2012. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én elvégeztem egy babysitter tanfolyamot amit elvileg külföldön is elfogadnak, gondoltam vállalok baby sitterkedést. Ezt hol tudom intézni? De mielőtt kimegyek, kell ottani lakcímkártyameg ilyenek vagy ez hogy megy?:/ Én ezt nagyon nem tudom
2012. márc. 29. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha csak au-pair akarsz lenni ahhoz nem kell papír! Itt nézhetsz családokat. De 3 hónapra nagyon nehéz családot találni, mert mindenki a hosszabb távú au-pairt keres elsősorban. Ha au pairnek mész, akkor nem kell sem bankkártya, sem NI szám, sem lakcímigazolás, sem semmi más, mert nem minősül munkaviszonynak a bébiszitterkedés.


[link]

2012. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem nagyon köszönöm, és itt fel tudom venni családokkal a kapcsolatot? Ez egyébként hogy működik? Ott laknék náluk vagy hogy? És napi fizetés van vagy havi? Kb mennyi?
2012. márc. 29. 19:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fizetésnek minősül, ez csak zsebpénz. Hetente fizetnek és általában 65-115 font/hét az összeg. Ami nem túl nagy összeg még úgy sem, hogy kapsz teljes ellátást és lakhatást. Regisztrálsz az oldalra, csinálsz egy profilt, a családok is megkereshetnek, de te is felveheted velük a kapcsolatot, és ha szimpatikus vagy nekik, akkor pozitív visszajelzést kapsz.
2012. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem és ez átszámítva mennyi is ? Tehár forintban mennyit keresnék? de az jó végülis ha ott lakhatok náluk
2012. márc. 29. 19:20
 7/8 anonim ***** válasza:
az árfolyam cca. 350 Ft. Szorozd meg.
2012. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem az azért nem rossz főleg ha ott lakok náluk és nem kell semmiért fizetnem:)
2012. márc. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!