Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy üzletben voltunk a kislány...

Egy üzletben voltunk a kislányommal. Voltak bent cigányok is. Csak hogy az egyiknek a kb. 5 éves lánya benyúlt a babakocsiba. Sajnos nem vettük észre. Szószerint bele mart az arcába. Mit tehettem volna?

Figyelt kérdés
Elég csúnya marás! Mit tehettem volna? Ráadásul még anyuka odahozta a gyereket, mondván: Gyere nézd meg mit tettél. A Dühtől legszívesebben felrugtam volna az anyukát is. Még azt sem mondta, hogy fogd meg a seggem.
2008. júl. 3. 13:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Miért kellett volna azt mondania, hogy fogd meg a seggem? :S


Egyébként én tuti leordítottam volna a hülye fejüket, az fix. Persze megértem, ha nem tetted, a cigányok terrorizálhatnak minket, de ha mi védjük a gyerekeinket tőlük, az diszkrimináció..Remélem nem maradandó a marás.

2008. júl. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
kezd már alakulni a kisarca, nem hiszem hogy későbbiekben meglátszik a helye.
2008. júl. 3. 13:46
 3/20 anonim ***** válasza:
27%

neked nem az a baj hogy a gyerekedbe bele martak hanem mert cigány tette. ha anyuka leszidta a kisgyereket akkor inkább örülj neki hogy ennyit megtett, egy magyar tuti még tapsolt volna a gyereknének.


nekem van olyan ismerösöm akinek a gyereke olyan dolgokat megtesz hogy egy felnöttet is bokán rug az utcán mert annyira neveletlen az anya meg erre "jaaaja" azt ennyi. semmi köze nincs a cigányokhoz.


nem védem öket kicsit sem de itt nagyon az tünik ki hogy neked a cigánysággal volt baj. egyébként mit tehettél volna? mit tettél volna ha egy magyar szöke család tszi ezt veletek?


és minek kellett volna megfognod a seggét?

2008. júl. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
az hogy miéRt irta hogy fogd meg a seggem...az arra szolt(gondolom én)hogy azt sem mondta a cigäny nö hogy bocsänat.én a helyedben legaläbb annyit mondtam volna elég méRgesen,hogy legaläbb magyaräzza el a gyerekének hogy ilyet nem szabad,és kérjen tle a kicsi bocsänatot!megmondtam volna az anyjänak ..hgy hät milyen nevelteteéS ez???persze midnen gyerek csinäl rosszat .ilyet is.hisz gyerek.de ha csinäl,szidja le,és magyaräzza el eki miéRt nem lehet,éS hogy igenis ilynekor bocsänatot kell kérni neki,hiäba 5 éves!puszilom lätatlanban a kislänyod,és kivänom hogy goyguljon meg mielöbb!
2008. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
29%

lehet leszavazni,de ez az én véleményem:nem kell odairnod:cigàny,an£élkül is ami megtörtént ,megtörtént,hidd el nem csak a cigàny gyerekek ilyenek(nem minden esetben)

most az hogy nem figyeltél oda,hogy a kicsi babàddal mi történik,az a te felelösséged,ennyi erövel elis lophattàk volna.ha a babakocsi elötted van,és nem melletted,vagy hàtad mögött,akkor làtnod kell mi folyik.ha nem ott volt a kocsi akkor ez a te hibàd is.velem is volt hogy egy hasznàlt üzletben a tulajdonos kislànya rendesen ököllel belevàgott a hasamba,a szülö meg jo pofàkat vàgitt hozzà(magyarok,nem cigànyok)

ja és terhes voltam!!!!!!

ami a lényeg:teljesen mindegy ki tette cigàny arab,török,vagy magyar ez megtörtént.

vagy legközelebb figyelmesebb leszel,vagy pedig te is kimarod az illetö arcàt,ami szerintem nem szép dolog.nem vagyok cigànypàrti,de a kérdésedben nagyon érzödött a rasszizmus,ezt nem szerete`m!és te magad irtad hogy az anya probàlta leszidni gyermekét.

most mit csinàlt volna szegény nö?megfojtotta volna gyerekét?

2008. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Én itt ugylátom, hogy mindenki szegény anuyka ellen van.:( A hejében én sem mertem volna visszaszólni nekik, hisz akkor még talán az én arcomat is átrendeznék. Csak annyit tehettél voltna, hogy figyeled a cigányokat, vagy legalább egy picit se mész el a kocsitól. gyereked szerintem ugyse fog erre emlékezni, ha nyoma nemmarad, akkor nyugodj meg. Ha magyar lett volna, valszeg én is pástétomot csináltam volna belőle. Sajnos ezen tovább kell lépni, vissza nemlehet csinálni. Legközelebb nagyon vigyázz rá, főleg ha valaki is a kocsi közelébe megy.:S Együttérzek veled. És remélem a kicsi rendbejön.
2008. júl. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
mivan itt cigányvédelmi intézet?szerintem 1 megoldás van mindíg legyen kéznél 1 jó kis 9mm-es...rasszista vagyok?nem!csak ha cigányt bántanak rasszizmus ha cigány bánt?mi van akkor?pl a kisgyerek 5 évesen 1 babakocsiban fekvő EMBERgyerek arcába mar?mi lesz később?késelés a blahán?:S ezek után majd biztos megkapom hogy :"te rasszista náci majom" nem vagyok rasszista náci se vagyok de Magyar vagyok.az ország neve ahol élek:Magyarország tudtommal és nem románia...mégis ha az utcán megszólalok hogy cigány már csúnyán néznek rám és ez a jobbik eset...van tapasztalatom ilyen téeren nemvagyok balhés gyerek de amikor az utcán belémkötött 1 csorda csak azért mert ültem barátaimmal és beszélgettünk és rájuk néztem épp...10en voltak de az 1iknek nagy pofája volt és ha egyedül lett volna?fülét farkát behúzza és elmegy összeszotyizni a bkv-t...nem vagyok kopasz se,se nagy "hungarista" csak egyszerűen idegesít az EMBERiség eme elkorcsosult fajtája...vérében van a bűnözés...
2008. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
u.i:mért kell odairni hogy cigány volt?mert amit a levelembe is irtam előbb cigányt bántasz rasszizmus cigány bánt semmi...ez itt MAGYARORSZÁG nem románia nehogymár a CIGÁNYOK terrorizálják a Magyar EMBERt...nézzmár a cigókra...erőszakos mind szotyiznak "undorító faj"...(van 1-2 emberhez hasonlító egyed is de nem ez a többség!)
2008. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
25%
Legyszives hagyd ki Romaniat ebbol!Ott is vannak rendes emberek mint Magyarorszagon!Milyen hulye vagy...
2008. júl. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
25%
ná dicsák testvírem há more...nemértesz te semmit.cigánypárti.gratulálok nem a románia szócskán van a hangsúly de látom nem vagy képes felfogni.kösz hogy ittvoltál,szép próbálkozás gyere máskoris.vagyis...inkább ne!köszi.
2008. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!