Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy üzletben voltunk a kislány...

Egy üzletben voltunk a kislányommal. Voltak bent cigányok is. Csak hogy az egyiknek a kb. 5 éves lánya benyúlt a babakocsiba. Sajnos nem vettük észre. Szószerint bele mart az arcába. Mit tehettem volna?

Figyelt kérdés
Elég csúnya marás! Mit tehettem volna? Ráadásul még anyuka odahozta a gyereket, mondván: Gyere nézd meg mit tettél. A Dühtől legszívesebben felrugtam volna az anyukát is. Még azt sem mondta, hogy fogd meg a seggem.
2008. júl. 3. 13:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%
Ai de mine ce proasta esti...
2008. júl. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Lassan e téma öldöklésbe torkollik.

Lényeg az hogy a béna magyarok félnek a cigányoktól,ilyen helyzetben nincs mit tenni, mert téged kapnak szét,mert hívják a tesókat.

A vége rossz lett volna ha bármit is tettél volna.

A drága magyar csenden van,ha nem lehet hogy kampec.

2008. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
épp ez itt a marhanagy probléma!!!
2008. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
14:11-es válaszoló ha lehet magyarul köszi
2008. júl. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
kérdezzük már meg az embereket(magyar EMBEReket) hogy ki szereti a cigányokat vagy akár csak azt ki nem tart tőlük kicsit se?kiváncsi lennék az ŐSZINTE válaszokra
2008. júl. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Voi sunteti analfabeti daca nu stiti in limba romana...
2008. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
az az analfabeta aki magat a betuket nem ismeri es nem pedig a nyelvet! si nu stiu cine-i prost aici?:D
2008. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én iszonyatosan kiakadtam volna. Először is leordítom aztán meg tetanuszra viszem a gyereket. Hogy lehet ilyet csinálni???????
2008. júl. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

10:42

XD nagy volt :DD

2010. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
90%
Hát jobb hián én el magyaráztam volna a gyereknek H jól nézd meg ezt a bőrszint ez volt az életed első atrocirása velük, de azt tudnod kell h rengeted lesz még mert a saját országodban sajnos ezektől a tetves, betolakodó, csuszó, mászó Férgektől kell majd retegnad és nem tehetsz ellene semmit!
2010. szept. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!