Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez milyen nevelési módszer?

Ez milyen nevelési módszer?

Figyelt kérdés

Ha egy tanár óráján csak egyvalaki beszélt,mégis nem azt aki beszélt,hanem azokat büntettemeg akik meg sem szólaltak.

Mindenkit írt dolgozatot,kivéve az aki beszélt,és mindenki egyest kapottt kivéve ő.A tanár szerint ez azért jó módszer,mert aki pofázott azt a társai kikközösítik,és szünetben jól elverik,hogy ő miatta szívott az egész osztály.

Ez szerintetek nem ütközik házirendbe?

Diákok egymás ellen haragítása?

Igazgatóhoz fordulhatok?


2013. szept. 20. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
"Kollektív büntetés", így hívják, és én úgy tudom, hogy súlyos szakmai hiba, és szerintem tilos is. Igazgatóhoz szerintem fordulhatsz, valószínűleg több ombudsmanni döntés is volt hasonló ügyekben, de szerintem nem elképzelhetetlen, hogy konkrét szabályok is tiltják.
2013. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 acelsziv ***** válasza:
próbáld meg. Elég rohadt módszer. A tanárnak kell fegyelmet tartani, de nem ilyen módszerekkel. Ha másképp nem, szülői összefogással el lehet távolítani a tanárt.
2013. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen igazgatóhoz kell fordulni.

Az ilyen hülye nevelési módszerek miatt nehogy már a tanár jogtalanul rontsa le egy jó tanuló átlagát.

Ha ez sokszor fordul elő lehet hogy emiatt nem veszik majd fel fősulira, egyetemre a szegény gyereket aki ártatlan és csak csendben ül az órán.

2013. szept. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ilyenkor a szülőnek vagy a diáknak kell igazgatóhoz fordulni?Vagy a levélirás jobb megoldás lenne ebben a helyzetben?
2013. szept. 21. 10:05
 5/6 acelsziv ***** válasza:
Esetleg egy olyan levélírás, amit mind aláírtok. A levél meglétéről készüljön bizonyíték, ha a diri el akarná tusolni az ügyet.
2013. szept. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És nekem,mint diáknak ebből nem származhat valamilyen bajom??Például az osztályfőnök megbüntethet,hogy ilyen ,,csekélységekkel" raboltam az igazgató idejét??!!

De a tanár ezen húzása akkor is megsértette a házirendet!

2013. szept. 21. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!