Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, ha gyakran érzem...

Normális, ha gyakran érzem úgy, mintha álmodnék? Néha nem tudom, valóság vagy álom?!

Figyelt kérdés
minden délután iskola után lefekszem aludni pár órára, este így nehézkesen alszom el, van hogy nem is alszom többet mint 6 óra, hétvégén meg szintén buli miatt hajnalban fekvés, és későn kelés. gyakran jutnak eszembe dolgok, és néha mintha nem tudnám, hogy ez álom volt vagy valóság, pár perc múlva persze már rájövök, ha nagyobb dologról van szó, de például egy rövid beszélgetésnél, telefonálásnál vagy sms-nél más a helyzet, ott vissza kell néznem. de a legfurább, hogy sétálok az utcán, picit mintha szédülnék, és tudom hogy valóság, de nem érzem annak, a részegséghez tudnám hasonlítani.. kicsit ijesztő, sehol nem találok ésszerű magyarázatot rá, de szinte összemosódik a valóság és az álom. 18/l

2013. szept. 29. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nehéz megmondani mi lehet. Gondolom drogozni nem drogozol. Nekem is voltak hasonló érzéseim. Néha nekem is voltak olyan pillanatok, amikor olyan volt mintha álmodnék. Sőt később egyre rosszabb lett, és ijesztő is volt, a végén már pánikrohamok jöttek rám. Enyhe nyugtatót kellett szednem. Szóval sok minden lehet. Szerintem, ha nem múlik el mindenképp kérdezz meg egy orvost.
2013. szept. 29. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ezt az Eredetből vetted? szerintem neked megártott az a film!:D
2013. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, sose drogoztam, megvetem.. hat mindenesetre koszonom., "jo" tudni, hogy nem vagyok egyedul.. :s :) a 2.nak pedig azt kell mondjam, te hulye vagy :DD amugy jo film, ujra akarom mar nezni egy ideje, mert reg nem lattam, lehet ezek el vonasi tunetek a filmre nezve :D
2013. szept. 30. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!