Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amerikai távkapcsolatnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amerikai távkapcsolatnak van értelme?

Figyelt kérdés
Barátommal 2 és fél éve vagyunk együtt, ő 24, én 22 vagyok. Valószínűleg sikerül kijutnia Amerikába, dolgozni. Nem szeretném visszatartani, mert már régóta ez az álma, h kijusson. Igazából azt mondja, h nem szeretne sokáig maradni, csak megtanulja a nyelvet meg dolgozik, azt mondja lehet egy hónapot maradna, vagy egy félévet, de akár több évet is. Mindenképpen szeretném hogy menjen, de nem vagyok biztos benne h lenne értelme folytatni. Félek hogy elhidegülnénk egymástól és csak tönkre menne a kapcsolatunk. Még ha biztosra tudnám, h mondjuk egy fél évre menne vagy valami, de így, teljesen bizonytalannak érzem. Tudom h az igazi szerelmet a távolság fellobantja, a "kevésbé igazi" meg úgyis elmúlik, de érdekelne mások véleménye is.

2013. máj. 27. 13:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


"Meg kel próbálni". Mást nem lehet tenni, a "arc nélkül" feladjátok, akkor fel kell tenni a kérdést, hogy ami eddig volt, az mi is volt? El fog dőlni, mi lesz, csak ne azon legyetek, hogy úgyis vége, úgyse bírjuk, ideje mást keresni...


A távkapcsolat egy nehéz pont, de nem legyőzetetlen és közel sem kel lhogy akkora legyen, mint ahogy elsőre tűnik. Tapasztalatból mondom, a miénk azzal kezdődött, és megint az lesz 1-2 évre legalább. Mégis annyi történt, hogy kcsiit messzebb leszünk egymástól és kicsit kevesebbet látjuk egymást, de utána - meg persze közben is - meg úgyis együtt leszünk végleg.


Arról nem is szólva, hogy a technika mennyire megkönnyíti a helyzetet.


Szóval hajrá és kitartást!

2013. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A távolság nagy úr! Saját tapasztalat! Elhomályosítja az érzelmeket, és elszakítja a párokat.
2013. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
nem.nincs
2013. máj. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
ajj... nem tudom mit csináljak. Jó oké, meg lehet próbálni. Ha másnak kellene véleményt adni, akkor én is azt mondanám h csinálja, ki lehet bírni. De ismerve magamat, nekem fontos lenne a közelség, és az lenne a legfontosabb, ha a másiknak problémája van, akkor megbeszélhessük, meg hasonló. Ő viszont (fiú lévén) nem igényli annyira az ölelést, puszit hasonlók, fntosabb számára, h jól tölthesse velem az időt. (pl elmenni ide-oda, mozi hasonlók) Nem vagyunk ennyire szélsőségesek, de nagyvonalakban ez van. Ő úgy gondolja, h nem biztos h sokáig lesz, meg nem is biztos h kimegy.
2013. máj. 27. 15:08
 6/12 anonim ***** válasza:

eloszor is, ha meg nem is biztos hogy megy, akkor raersz ezen akkor agyalni, amikor mar biztos hogy utazik


ha bizonytalan, hogy mennyi idore, akkor szerintem jobb inkabb bucsut intetni, persze tartani a kapcsolatot, de nem szabad orok huseget fogadni, mert nehez lesz megtartani


En ugy jottem ki, hogy leszek egy evet, dolgozgatok es hazamegyek (az angolom mar hibatlan vol) es ennek mar 9 eve es eszembe sincs hazamenni (csak latogatoba)


En az elso fel evben hitegettem mindenkit, hogy en megyek haza egy ev mulva, ok meg csak rohogtek... igazuk volt. Amikor beindult es kezdtem elvezni, hgoy van munka, van fizetes, vannak lehetosegek, utana mar eszemben sem volt hazamenni


Ha bejon a sracnak az itteni elet, akkor o sem fog akarni menni :(

2013. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom. Ráadásul én sem akarok itthon maradni, csak még tanulok, bár én már 15 éves korom óta Angliába készülök. Egyébként azt is felvetette, h ha tényleg nem jönne haza, én is kimehetek. De nem akarom, h fölöslegesen áltassuk magunkat, szerintem csak kínlódás lenne, de nagyon megszerettem. És hiába ne gondolkozzak addig amíg nem biztos, ha nem is megy, akkor is tudni fogom, h az első alkalommal menni fog. Amit tényleg meg is értek...
2013. máj. 28. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
nálunk is hasonlóan kezdődött ugyan annyi idősek vagyunk, mint ti.. mondjuk én hétvégente hazajárok és így nincs gond. De azt gondolom, hogy én követném őt minden hová, ahol jobb életünk lehet. Ő is jön ki hozzám,amint tud. ne féljetek, ha kimegy és tényleg fasza minden, akkor majd valahogy kiküzdöd magad te is
2013. máj. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sok értelme van! Rengeteget fogtok a neten keresztűl szexelni!

Saját tapasztalat!

2013. máj. 30. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor már mindenképpen megéri
2013. máj. 30. 08:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!