Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan halál amitől nem...

Semmitnemjelent kérdése:

Van olyan halál amitől nem szenved az ember? Például csak szépen elalszik vagy hasonló.

Figyelt kérdés

2013. szept. 30. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
zsebpénz
2013. szept. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

okj-ra mindenkit felvesznek, ha van érettségije... a túl kevés jelentkező (5-10) szokott gondot okozni, és a túl sok (150)... ez eddig oké.. de mi az, hogy nem vették fel a telefont? mit akartál telefonálni? ki van írva a jelentkezési idő, odamész, mondod, hogy jelentkezni szeretnél, aláírod és kész, benn vagy, nem kell ezen telefonálgatni...


és szerinted anyud nem látja, hogy milyen nehéz helyzetben vagytok? szerinted büszkébb lesz rád, ha megmurdelsz?

csakúgy nem lesznek büszkék az emberek valakire... bár a szülők még erre is hajlamosak.. júniustól augusztus végig lehet jelentkezni okj-ra... 2 hónap! egyszerűen kizártnak tartom, hogy ha komolyan jelentkezni akartál, akkor nem sikerült...

2013. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12-es Azokat hívtam fel amik másfél 2 óra utazásra vannak. De ez most lényegtelen mer kb 4 ilyen iskola volt. A másik hogy érettségim sincs. De nem is ezen a van a hangsúly hogy amiket hívtam nem vették fel a telefont ( ezek olyanok voltak amiket kb 2napig hívogattam hogy valami információt kapjak a jelentkezés feltételeiről mer a honlapon nem volt megfelelő felvilágosítás. De mondom nem ez a lényeg.
2013. szept. 30. 20:37
 14/14 A kérdező kommentje:
10-es Milyen önkéntes kap havi 100ezer felett?
2013. szept. 30. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!