Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesiórára otthon felejtettem...

Tesiórára otthon felejtettem a tornacipőmet, a tanár meg mezítláb tornáztatott emiatt. Jogos volt ez részéről?

Figyelt kérdés
Kiszúrta, hogy a koszos utcai edzőcipő van a lábamon a tornateremben és levetette velem, sőt a zoknimat is lehúzatta, mondván, hogy úgy balesetveszélyes tornázni a parkettán. Az egész órát mezítláb kellett végigcsinálnom. Nem tudom, de nekem nagyon kellemetlen volt, hogy mindenki lábán volt cipő meg zokni csak nekem kellett mezítláb lennem. De azt meg nem engedte, hogy ne tesizzek. Volt ehhez joga? Mással előfordult már ilyesmi?
2009. nov. 8. 14:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
azért a zoknit engedhette volna
2009. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
biztos nem tesiztem volna a helyedben..
2009. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Minek tesiztél ha ez kínos volt neked? Egy igazolatlan óra senkinek nem árt. Bár már mindegy... Gondolom nem fogott fegyvert a fejedhez hogy vagy mezítláb tesizel vagy véged, szóval a te döntésed volt:)
2009. nov. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
65%

nálunk az osztályba gyakran marad otthon föcikönyv, matekkönyv, stb...

és ilyenkor még a gyerek van felháborodva: "nem érti meg, hogy azért nem csinálom, mert nincs cuccom?" mintha arról nem is tehetne. a te hibád hogy olyan volt a cipő. bár nem ez volt a legjobb megoldás a tanár részéről, max a megalázásba köthetsz bele. mert a kosz a te hibád.

2009. nov. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
73%

Igen, igaza volt. Sőt, meg is teheti. Gondolj bele, ha hagyta volna, h ne tesizz, mindenki azt mondaná következő alkalommal, hogy jajj tanárnő/ tanárúr, én is otthon felejtettem ezt meg ezt, nem veszek részt az órán. Te is beláthatod, hogy ez nem járható út. Egyébként zokniban valóban balesetveszélyes, hiszen a felcsiszolt, lakkozott parkettán könnyen elcsúszhatsz.

Ebből pedig te is tanultál, hogy nem felejtesz ilyesmit otthon legközelebb.

2009. nov. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
87%
képzeld el ha a gatyádat felejtetted volna otthon.. akkor tesizhettél volna bugyiban/alsógatyában:D
2009. nov. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azt nem teheti meg hogy nem hagyja hogy ne tesizz, csak beírja az igazolatlant vagy felszereléshiány vagy akármi, olyan előfordul. MOndjuk én a helyedben nem vettem volna le a zoknit, bármit lehet mondani hogy meg fogsz fázni stb...
2009. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
volt már egy igazolatlanom, ezért nem akartam megint balhét.Persze nem lettem ettől lelkileg rokkant, csak elég gáznak éreztem.
2009. nov. 8. 22:45
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

Joga van hozzá mivel a tornaterem padlóját nem sározhatod össze, hiszen oda le is fekszenek a zoknit meg muszály volt levenni mivel nagyokat csúszhattál volna, én már próbáltam épp magasugrásnál xD


Neked ahhoz van jogod hogy ne tesiz, de akkor a tanárnak joga van beírni egy órai munka egyest is akár...nálunk ez a módi minden hiányzó cucc egy egyes :D

2009. nov. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
15:08 hallod , a mi tanárunk is ezt csinálja, ha valaki nem tesizik, egy egyes, szevasz:D lehet egy suliba járunk? :P volt már aki kapott szaktanárit is mert jópárszor nem öltözött át...szerintem jogos volt am.
2009. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!