Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetnék?

Hogyan felejthetnék?

Figyelt kérdés
Az a helyzet....na szóval.Nyáron egyik éjjel elkapott egy pasas,befogta a szám,bekötözte a szemem és levetkőztetett...nem erőszakolt meg csak egyéb kínzásokat alkalmazott,durva sebeket okozott....és kényszerített,hogy kielégítsem őt egyéb módokon...nem merem elmondani senkinek mi történt,legfőképp a szüleimnek nem.Minden bátorságomat összegyűjtve elmondtam a történetet a legjobb barátnőmnek de Ő nem hitt nekem.Egyszerűen nem tudom kiverni az emlékeket a fejemből,pedig tudom,hogy vége,megtörtént...De még mindig nagyon fáj ha visszagondolok.És nem tudok senkitől segítséget kérni,nagyon fáj,hogy még a barátnőm sem hisz nekem,pedig Ő sokkal jobban elhisz nekem mindent,mint bárki más.(a családomat is beleértve)Nagyon kérlek segítsetek!!!Mit tegyek,hogyan felejtsek...? :( Kérlek,ez nem vicc,nem csak szórakozom... 14L

2013. okt. 5. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy megkereshetnél egy pszichológust. Mondjuk az azért elég drága mulatság, de az biztos tud segíteni. És neki elmondani lenne talán a legkönnyebb, csakúgy, mint ahogy itt el merted mondani.


Én legalábbis mindig ezt hallom a tévében, hogy akik így járnak mint te, azoknak csak a nagyon kis része (ilyen 2-5%) fordul segítséghez, így a többség élete végéig hordozza a terhet.


Mondjuk szerintem most ezt hiába mondtam, mert nem fogsz elmenni, szerintem én se mennék el. Azt se tudom hol vannak, hogy az személy szerint tud-e ebben segíteni, na meg a pénzt előteremteni se könnyű hozzá, főleg titokban. És akkor még fel is kell állni, el is kell indulni, hogy na akkor most ezt végigcsinálom. Kár, hogy nincs olyan ismerősöd (legjobb barátnőd), aki tudna ebben segíteni.


Vagy egy másik megoldás az az, hogy bemész a rendőrségre, nekik biztos van olyan kapcsolatuk, hogy ők egyenesen a neked megfelelő pszichológushoz irányítanak. Ha "balhét" nem akarsz, akkor mondod, hogy nem akarsz balhét, nem akarod, hogy a szüleid megtudják, a neved, címed se mondod el, és feljelentést sem akarsz tenni.

2013. okt. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...megpróbálnám a pszichológust,csak nagyon nehéz összeszedni magam...nem tudom lehet,hogy majd egyszer....
2013. okt. 6. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, ez a majd egyszer, ez kb olyan majd egyszer, mint ahogy eddig sem tettél sok mindent. :)

Kívülről vicces, belülről nem annyira, nekem is van több olyan dolgom, amiben ugyanúgy vagyok, mint te. Hiába mondom magamnak, hogy menni kéne, csinálni kéne, nem olyan egyszerű az... Főleg egyedül.

De ettől függetlenül csak bátorítani tudlak. Ha most nem teszel valamit minél előbb, akkor sosem fogsz.

2013. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a szülőknek miért nem mondtad el? azért a szüleid, hogy védjenek...
2013. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit bonyolultabb az egész,mint ahogy leírtam....megfenyegettek....és...nem olyan dologgal,ami alól ki lehet bújni...nem merem elmondani,nagyon félek,hogy abból baj lenne.
2013. okt. 8. 20:01
 6/6 Cyric válasza:
Nem hinném hogy bármit is tudsz ezzel kezdeni, de sebaj a szenvedés erősíti a jellemet.
2013. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!