Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

A tesómról lenne szó. Mindketten 14 évesek vagyunk lányok, ikertesók. Nagyon jól kijövünk egymással, mindent megbeszélünk, nagyon ritkán veszekszünk. De az utóbbi időben ez megváltozott. Ha beszélek hozzá nem figyel rám, nem akarja, hogy hozzászóljon bárki. És halottam már, hogy magában beszélt, de úgy mintha máshoz beszélne. Tegnap benyitottam a szobába, ahol csak ő volt, és mintha ölelt volna valakit. Rákérdeztem, de először azt mondta, hogy rosszul láttam. Utána (kb. egy óráig faggattam) elmondott mindent. -Azt mondta van egy barátja, akit csak ő lát, de még soha életében nem látta, csak egy éve. És minden nap beszélgetnek, azt mondta hogy segít neki a dogákban is, (az feltűnt, hogy mostanában meg az elmúlt tanévben is 5ösöket kapott mindenből) meg mindenben segít neki. És azt mondja, hogy szerelmesek egymásba, és szoktak csókolózni!!!-

Ilyen van?? Én mondtam neki, hogy mondjuk el anyunak, de ő azt mondta, hogy ne, mert nem akarja elveszíteni a barátját. Szerintetek mit csináljak? Ez normális? Hogy segítsek neki? Nagyon meg vagyok döbbenve! Ti mit gondoltok erről? Mit csinálnátok a helyemben? :(


2013. okt. 5. 18:55
 1/1 anonim válasza:
Ez nagyon durva.Kérdezd ki.Hogy hívják a tesódat? Én ezt tenném:Kérdezd meg hogy hogy hívják a barátját,Élt-e,És mond el neki hogy mennyire szereted őt és talán ő is szeret úgy,hogy törődik veled..
2013. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!