Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha megfenyegettek?

Mit csináljak, ha megfenyegettek?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes! már több,mint 1 hónapja tart a suli..de nem szeretem az osztálytársaimat! Eddig elviseltem őket,de ma meg is fenyegetett az egyik fiú osztálytársam! Az egyik órán hátra ültem azelőtt sosem ültem még ott...igaziból mindenki oda ül ahova akar,és a fiúk mögöttem ültek..az egyik megszólalt: fúj hányingerem van,és rám nézett mondta "ülj már el innen! minek ültél ide?!"..a másik fiú ezt mondta.."mondta,hogy bűn ronda vagy"....amit még elviselek,ha ezt mondják! Fáj,ha valaki ilyet mond a szemembe,de tudom,hogy igaza van ronda vagyok sajnos nem tudok ellene mit tenni...viszont azt is mondta,hogy megölne..holnap be is hoz egy kést,és leszúr,hogy lebénuljak,meg a szemembe önt valamit amitől megvakulok! ilyet mondott nekem...amit nem is értek mert igen visszafogott lány vagyok,és alig beszélek,de ezért ilyet mondani nekem,mert hátra ültem..mintha nem ülhetnék oda ahova akarok..nem értem miért bántanak! :( Ezzel a fenyegetéssel meg nem tudom mit kezdjek..viccelni nem viccelt mivel eléggé komolyan mondta mikor mondta ezt..!! Anyának és senkinek nem mondtam még el ezt...egyszerűen nem merem..ha elmondanám,akkor anya bemenne,és szólna igazgatónak,hogy mit művel ez a gyerek,de ha megtudja a gyerek,hogy beárultam akkor még jobban rám szál,és lehet bántani is fog! :'( Mit tegyek?
2013. okt. 10. 16:32
 1/2 anonim válasza:
Próbáld meg elmondani a szüleidnek, hogy mit mondtak neked. Ők valószínűleg tudnak majd segíteni neked egy-két dologban. Másrészt meg ne aggódj, nem csinálná meg, hiszen csak fel akart vágni a barátai előtt. Ha pedig továbbra is fenyeget és már nem csak mondja, hanem megüt, meg ilyesmik próbálj meg az ofőddel beszélni erről a dologról. Hidd el ő tud majd segíteni neked.
2013. okt. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Remelem azota nem tartod magad rondanak es rendbe jott az eleted!:)
2018. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!