Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt találtam a spam levelezőmb...

Ezt találtam a spam levelezőmben, kamu?

Figyelt kérdés

Gratulálunk!


Figyelem: szerencsés nyertes,


Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy az e-mail ID alakultak a győztes négyszáz és ötven ezer euró (450,000.00) a Uplift Nemzetközi Jótékonysági Program. Ez egy promóciós program, amely hozzájárulhat internet és e-mail felhasználók számára. Az e-mail cím van csatolva Ref No: xxxxx és Lucky szám: xxxxxx


Az igényt a győztes díjat, kérjük, keresse Agent alatt a lehető leghamarabb további információt az ezzel lottón, és azonnali szabadon bocsátását a győztese az Ön számára.


CAPITAL CLAIM AGENCY

Mr. John Carlos.

Email: capitalsagency@aol.com

Tel: +34-672-594-567 (beszél csak angolul)


a teljes név, cím, életkor, foglalkozás, telefonszámok


Küldje el válaszát, hogy az e-mail: xxxx


Gratulálok még egyszer.


Megjegyzés: Ez egy nemzetközi lottó program, ez az üzenet automatikus fordítás angolról magyarra.


Üdvözlettel,

GEMA Antonio (Mrs.) Award koordinátora.


2013. okt. 22. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
kamu
2013. okt. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy be dőlj!


Olyan kamu, mint ide Rohod!!!

2013. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kamu
2013. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is kaptam hasonlót, biztos kamu!
2017. júl. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!