Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok lány , nem érzem úgy hogy itt lenne a helyem nem tudom magamat bárhova is sorolni.nem érzem önmagamat hogy bárki is lennék semmi keresni valóm itt de nem bántom magamat mert ahhoz gyáva vagyok, nem tudom mit kezdjek az életemmel.

2013. okt. 23. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha van rendes családod, meg legalább egy jóbarátod, akkor nincs nagy baj. Biztos sokan mondták már, de találni kell valamit, amit szeretsz. Legyen az sport vagy bármi más, amibe bele tudod tenni magad. Én is éreztem már ilyesmit, és én például az írásban találtam meg magam leginkább. Azóta már több regényt is írtam, és most is írok egyet.Nem vagyok profi persze, de nagyon élvezem és már vagy egy pár rendszeres olvasóm is. De megtanulhatsz nagyon szépen rajzolni esetleg, pár ismerősöm lélegzetelállító rajzokat készít. Amit még ajánlani tudok, hogy válassz egy hangszert magadnak. Én a te korodban kezdtem el zongorázni, ami életem egyik legjobb döntése volt. Rajtad áll, mit választasz, de az élet túl rövid ahhoz, hogy ne élvezd, ha van rá lehetőséged.
2013. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!