Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen legyen? Mit javasoltok?

Milyen legyen? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
1 hónapja letettem a jogosítványom! Most viszont autó választás előtt állok! milyen első autót javasoltok ami tiszteletet parancsoló de még sem néznek ki miatta a suliban! Ár nem számít, nem akarok lepukkant verdát venni, leginkább járkálni használnám de menőnek is akarok tűnni! Milyen autót javasoltok?
2013. nov. 9. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami fiatalosat, egyértelmű! A többi akkor is le fog nézni ha Trabantot is veszel!

Audi A3-hoz hasonló kinézetűre gondolnék, lehetőleg sötét színben!

2013. nov. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én egy régi de jó állapotú Porsche 928 asra gondoltam először, csak édesapám azt mondta ha baja esik akkor nehéz pótolni az alkatrészeket.. Belátom igaza van!
2013. nov. 10. 00:07
 3/7 A kérdező kommentje:
Tetszik az audi a3! valami más tipp is van esetleg?
2013. nov. 10. 00:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Milyen kategória az ami tetszik?

Sedan, ferdehátú, sport, terpjáró ...? Mindegyiknek más előnye és hátránya van

2013. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem igazából az izom autók is tetszenek! Nagyon gondolkodunk itthon egy Dodge Charger-ben!
2013. nov. 10. 00:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben még szeretnél egyszer nagypapa is lenni, vagy nem tolószékben megöregedni, akkor az ilyen erőműveket még rutin nélkül felejtsd el, ez csak egy jótanács!

Akkor talán egy BMW-t ajánlanék, mert azt tuningolni is lehet, és jók is!

2013. nov. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! Szóval azzal még várjak? attól félek ha vennék egy BMW-t akkor dugdosnom kéne az irigyeimtől és az ő kulcsaiktól! Öreg autót nem akarok venni mert akkor kinevetnek! mert már megszokták tőlem hogy mindenből a legjobbat kapom :(
2013. nov. 10. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!