Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a telet! Ti hogy...

Utálom a telet! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Elsősorban azt nem kedvelem az évszakban, hogy már 4 órakor el kezd sötétedni, szinte a természet beparancsol a házba. Nem hallok kabóca zizzegést, tücsök ciripelést, zöld lombos fákat, de cserébe kárpótlásként kapom a ködöt és a szitáló trutyit. Havazást gyerekkoromban nagyon szeretem, de mára már nem. Kiábrándít, hogy minden áll, nem lehet normálisan közlekedni. A Karácsony sem vigasztal, több éve már, hogy eléggé kiábrándít, hogy már-már október 23-a előtt a karácsonyfa a bevásárlóközpontban, és november elsejétől a karácsonyi zenék mindenhol....

Ti hogy vagytok ezzel?



2013. nov. 10. 12:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A novemberi (nalunk mar oktoberi) fesztivalozas engem is kikeszit. De teszek ra.

Amugy imadom a telet. Persze, hideg, es beizzadsz a nagy kabatba es beparasodik a szemüveged, mikor belepsz valahova, de en imadom a hoesest, a csendet, a vilagitast es ahogy a ho visszaveri a fenyeket, a nagy feher takarot, es a szülinapom is januarban van. Szoval en szeretem. :)

2013. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!