Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az amit el kell érnie az...

Mi az amit el kell érnie az embernek az életében?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Olyan életet éljen, hogy ne függjön másoktól, ne legyen kiszolgáltatva, és biztonságosan tudjon családot alapítani!

Tehát a képességeihez képest a legjobb munkahely esetleg vállalkozás, saját ház, illetve a mai világban szerintem ehhez hozzátartozik egy jó műszaki állapotú saját autó!

Ha ezek megvannak, és van egy társ akkor már csak a családalapítás van hátra.

2013. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Szépen sorrendben: érettségi, jogosítvány, nyelvvizsga, diploma, lakás, család.
2013. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
diploma után kihagytam véletlenül a munkahelyet. :)
2013. nov. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a diploma nem tartozik ide. Elég egy szakma is.
2013. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem muszáj dpiloma, meg nyelvvizsga. Azzal csak elmegy az idő, és mire mindent leteszel, azon kapod magad hogy már 30 leszel. Egy jó szakma kell melyre van kereset, meg ismertség. A nyelvvizsga meg diploma is csak akkor hogyha utána BIZTOSAN el tud helyezkedni az ember az adott papírjával.
2013. nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bumbi02 ***** válasza:
100%

A céljait.


Teljesen mindegy, hogy ez egy szerető család, jól menő karrier, vagy az, hogy az övé legyen a legnagyobb bélyeggyűjtemény a világon.


Én karrierista vagyok, ezért nekem háttérbe szorul a család. Van olyan kortársam, akinek már gyereke született, de ő neki ez fontosabb, minthogy karriert építsen.


Mindenkinek mások a prioritások, mások a célok. Van akinek cél a diploma, én feleslegesnek tartom - az én életemhez - .

2013. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az az egyedüli lényeg, hogy boldog legyél... ha igazán boldog vagy akkor nem kell semmi más...
2013. nov. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ki tudja :)

Kinek mi az élet nagy célja... A választ magadban találod.

2013. nov. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Laktató a boldogság? Megvéd a fagyástól?
2013. nov. 11. 19:30
 10/10 anonim ***** válasza:
A kilincset.
2013. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!