Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmám legyen?

BlaT0W kérdése:

Milyen szakmám legyen?

Figyelt kérdés

Most 8.-os vagyok és gimnáziumba járok..nagyon nehéz napi szinten órákat tanulok..4es tanuló vagyok.

Apukám autószerelő(csak Mercedes), van 2 műhelye is. Azt akarja, hogy tovább tanuljak, támogat engem (jól álunk anyagilag). A kocsik annyira nem érdekelnek, de ennek látom értelmét, hogy tovább vigyem a válalkozást. Hozzánk járnap Ukránok, Románok, Szlovákok... mindenki a szomszédos országokból. Nem is ez a lényeg.

Most ott álok, hogy lehet elmegyek Autószerelőnek tanulni. De mint emlitettem nem annyira izgatnak az autók(azt azért nem mondtam hogy egyáltalán nem izgatnának). Rólam annyit, hogy szeretem az elektromos kütyüket, sokat játszok, de szeretném közelebről is megismerni a számítástechnikát. A gépen, szinte minden érdekel.

Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Hova menjek? Gimibe nem szeretnék maradni. Ha van valami kérdésetek nyugodtan írjatok. Bolt nyításába mit javasoltok? :D Szabolcsi vagyok. Szabolcsban szerintetek milyen bolt menne? Remélem kapok 1-2 jo választ! :) ( ÉS REMÉLEM NEM AZT SZŰRTÉTEK LE RÓLAM, HOGY 1 ELKÉNYESZTETETT F**Z VAGYOK!!!)



2013. nov. 14. 15:56
 1/1 anonim válasza:
Én is most vagyok 8.-os :) Én lány vagyok és apa azt szeretné hogy én gépész mérnök legyek vagy programozó, ami engem egyáltalán nem érdekel. Ezt meg is mondtam apának hogy engem nem érdekel és azt mondja hát akkor az leszek ami szeretnék lenni. Amúgy szerintem is nem olyan szakmát kéne tanulni ami egyáltalán nem érdekel/izgat. Olyan szakmát tanulj ki ami tényleg érdekel :)
2013. nov. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!