Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek, hogy tetszik? Olvasnáto...

Kinek, hogy tetszik? Olvasnátok rendszeresen?

Figyelt kérdés

Folytassam, vagy nem is jó? Írjatok visszajelzést.

[link]



2013. nov. 15. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
mégis mit?
2013. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszajelzés
2013. nov. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocs, kimaradt a lényeg: [link]
2013. nov. 15. 16:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos, csak a legfrissebb írást volt türelmem elolvasni.


Nem tudsz írni - és most nem csak a helyesírásodra gondolok, hanem a fogalmazásra is. Nem esik jól olvasni, mert olyan, mintha egy általam nem tökéletesen beszélt nyelven olvasnék. Minden mondatban értem a szavakat, de mégis meg kell állnom, hogy átgondoljam, vajon mit is akartál írni.


És tudod mit? A helyesírásod is pocsék. :)


Nem kell megsértődni rajta, ez csak az én magánvéleményem. Te kérted.

2013. nov. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem író véleményét. Bár a helyesírásod nekem s zavaró, a fogalmazásod sem a legjobb, de engem inkább az zavart ahogy leírtad a dolgokat.

Mintha egy olyan emberrel ülnék egy padon aki csak beszél-beszél és beszél, de amit mond annak se füle se farka. Nem azzal van a gond, hogy megmentsük a világot, és mi mindent lehetne tenni, hanem azzal ahogy előadod.. Kicsit fárasztó..

Valószínű, hogy ha személyesen mondanád ezeket a dolgokat, én csak 1 dolgot kérdeznék tőled

" azért levegőt veszel néha??" (remélem érted miért)

2013. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!