Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok és terhes a...

Tynus1 kérdése:

15 éves vagyok és terhes a párom 28éves dolgozik és hozá kőltőztem az lene a kérdésem hogy megtarthatom a babát?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
a kedves parod pedofil, es sitten a helye, neked meg anyaotthonban.
2013. nov. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a párod mit mond? Egy keresetből élni nagyon nehéz. Még akkor sem, ha csp. is kapsz. (családi pótlék) Valóban nagyon akarod ezt a babát? Nem írtad mennyi idős vagy.
2013. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#3: az elso 2 betu a kerdesbol az eletkora...
2013. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
első komentező a szerelemben nincs határ. második komentezo 15 éves vagyok agusztusba leszek tizen hat. és az abortusxtol felek mert az unokatesomnak is volt egy es nem lehet mar gyereke
2013. nov. 23. 20:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha a párod terhes, akkor miért neked kellene abortuszra menned?


>>terhes a párom<<


A kérdésed tökéletesen értelmetlen nekünk címezve. Nekünk mi közünk van ehhez?

Kettőtök dolga.

De!

Egyfelől túl fiatal vagy a babázáshoz. A korkülönbségből gyanítható – bár nem törvényszerű – hogy a papa babázni akar, s hogy évtizedeken át veled akarna maradni. Ez amellett szól, hogy vetesd el.

Ám azzal számolj, hogy egy élőt kell elpusztítani, ami számodra is komoly egészségügyi kockázatot jelent. Előfordulhat, soha többet nem lehet majd gyermeked. És azzal is számolnod kell, hogy akár egész életedben bánni fogod a dolgot.

2013. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves első! Miért írsz hülyeséget?

14 éves kortól a lány már belegyezhet. Ez korábban is így volt, a törvény mostanában jelentősen módosították.

Ha a lány elmúlt tíz, a fiú meg még nem múlt el 18, akkor szabad a szex. Persze nem az erőszak.

Itt most a kérdező életkora érdekes csak. Ha még az abortuszon gondolkodik, akkor mindenképpen betöltötte már a 1-et.

Anyaotthonban akkor van helye, ha földönfutó. Neked van lakása, társa. Talán szülei is, akikhez fordulhat, ha szükséges.

2013. nov. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#1 vagyok: csak szerintem nem normalis, hogy egy 28 eves felnott ferfi egy 14-15 eves gyerekkel szexel...? a sok zseninek, aki a 'szerelemrol' meg 'boldogsagrol' jartatja a szajat az megvan, hogy 14 evesen gyereket szulni nem epp eletbiztositas, mert a teste egyszeruen nincs kesz erre a megterhelesre?


es meg elo sem szedtem azt a demagogiat, hogy 8 altalanossal (ha sikerul vegigjarni egyaltalan) aztan sok sikert kivanok a boldogulashoz, egy fizetesbol megeleshez - gondolom az apuka nem egy jol meno multinal vezerigazgato...

2013. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat a pontatlan fogalmazásért, én nem az életkorodra voltam kíváncsi, hanem arra, milyen idős a terhességed. Se bántani, se más elmarasztalást nem szándékozom tenni. Csak aggódom, hogy fiatal vagy.
2013. nov. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
paro elegge erett miert nem ot kerdezed?
2014. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!