Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy félek a...

Miért van az hogy félek a cigányoktól? :/ pedig nagyon utálom őket.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 13:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%
A mi nap a kenyérboltban egy roma nő előre dulakodott és mikor szóltak neki akkor ő anyázott meg szidott, átkozott mindenkit. De nem, hogy mindenki összefogott volna és kipenderítették volna a nőt, hanem elsunyulva nézték el, hogy csak ő vásárolt előbb. Na a romák biztos összefogtak volna és mindenkinek neki mentek volna, mi miért nem fogunk össze ellenük ha ilyen van? Nehogy már a nyúl vigye a puskát.
2009. nov. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%
Bár tényleg összefognánk! De sajnos a magyarok gyávák. Én is szívből gyűlölöm őket!!
2009. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
77%

Belénk nevelték. Én is így voltam vele, amíg a sors úgy nem hozta, hogy 3 évig tanítanom kellett őket.

Ez a lecke kellene mindenkinek, hogy lássa a sorsukat, mentalitásukat, és hogy mikor mit gondolnak, éreznek, őszinték vagy éppen hazugok.

2009. nov. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Amíg az ő válaszuk mindenre erőszak lesz, addig engem nem érdekel mit éreznek vagy gondolnak! Ők tehetnek arról, hogy sokan így viszonyulunk hozzájuk, ha nem így reagálnának, és megpróbálnának beilleszkedni, nem utánák őket ennyien. És az a döbbenetes, hogy tudják mindezt, tudják mit kéne csinálni ahoz hogy elfogadják őket és mégsem teszik!
2009. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
21%

Mert nincs nálad a játékszered...:)

[link]

2009. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is volt ilyen boltos eset.A nő hangoskodott meg minden,de a bolt előtt várta a férje és annak barátja.Nos én csak is azért félek a cigányoktól mert nem verekednem hanem egyszerűen lekéselnek.És azt nem szeretném.Az hogy kapokpár öklöst azt tulélem de azt hogy lekéseljenek és ha tulélem akkor is ott viritson egy több 10 centis heg.Kinek kell?
2009. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Félnünk kell tőlük amikor a fizetésből meg az adóból eltartjuk a legtöbbjüket?? Mert a magyar nem szül gyereket a nincstelensége a cigányok meg azért szülnek, hogy a segélyből megélhessenek.
2009. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Pontosan azért félsz tőlük, mert utálod őket. Mellesleg én is félek, legalábbis nem merek rájuk szólni, ha pl. elém állnak a sorban. Azt mondják, amelyik kutya ugat, az nem harap.... na most ez a cigányokra nem vonatkozik.... Ha azt mondják, kivágják a szemed, ki is fogják. Ezért is örülök az olaszliszkai per eredményének. Talán ebből legalább néhány százan tanulnak és nem lesz ennyi önbíráskodás, meg csoportos erőszak.
2009. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
74%

Hát ezaz, mindenki fél tőlük... Ezek meg azt hiszik, nekik mindent szabad, fujjj de utálom ezeket. Mindet!

Senki nem viselkedik úgy, ahogy ezek.

Például ma is a buszra felszáll két csaj, és felállitottak egy kislányt, hogy ők hagy üljenek már le, hát felháborító, én biztos nem álltam volna fel... Szegény kis csaj meg felállt, de alig bírtam ki, hogy ne szóljak oda. Múltkor meg szólni mertünk, hogy legyenek már kicsit halkabban, erre elkezdtek izélni, hogy hogy merünk mi rájuk szólni, nem félünk egy cseppet sem?????

Az utcán csak úgy rácsapnak a cigánykölykök a seggemre, sőt egyszer volt egy olyan is, hogy megállítottak, de értek kb a derekamig és kérdezték van e barátom, közbe persze tapizták a seggem, fogdosták a kezem. :S mondtam, hogy igen van barátom, erre mi volt a válasza??????? " hát van késem, oszt akkor kinyírlak téged is meg a barátodat is"

És akkor ne utááljuk ezeket ??????????????????? HÁT DE IGEN!!!!!UTÁLJUK

2009. nov. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Fúúú uccsó ezek nagyon durva dolgok már én is ott tartok hogy utálom őket lassan kivétel nélkül mind ugyan olyan.
2009. nov. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!