Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy félek a...

Miért van az hogy félek a cigányoktól? :/ pedig nagyon utálom őket.

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 13:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
76%
Velem azt történt, hogy elkísértem egy barátomat a Tescoba, mert vette valamit. Én semmit, mert hó vége, no money, stb. Már bent láttam a falka vonulását, de én nem szólok hozzájuk, remélem, ők se hozzám. Amikor kifelé igyekeztünk a fotocellás ajtón, akkor láttam, hogy a csapat fele ott várakozik öt-hat teletömött szatyorral. A bejárati ajtón kívül pedig mind a jobb és a bal oldalon is állt egy legény, aki arra volt hivatott, hogy ki és betérő emberektől pénzt kunyeráljon. Mi szépen mentünk kifelé, kerültük a szemkontaktus, és mégis leszólítottak, hogy "áldja meg az Isten, betevő falatra, satöbbi, satöbbi". Visszaszólni persze nem mer az ember. De nem is adtunk, hanem futólépésbe fogtunk. Ez milyen már?
2010. márc. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
72%

Az én történetem

Kb 3 éve történt, olyan helyen lakom ahol eléggé sok van.

Jöttem haza haveromtól a vasút állomáson keresztül, látom, hogy egy kislány áll a jegypénztár előtt lehetett vagy 12-13, 2 köcsög cigány meg körbe fogta és elkezték lökdösni, hirtelen megálltam és elkezdtem nézni, az egyik elkapta a táskáját elkezte cibálni és az mondta na ok kis k*rva pakolj ki, (mellesleg a 2 cigány olyan 17-18 körül lehetett), magamba végig futott h ezt nem hagyhatom elborult az agyam, felszaladtam a lépcsőn az egyiket ugy ahogy volt összekulcsolt kézzel tarkón basztam, a helyszínen ki is terült a másikat addig ütöttem mig le nem esett a földre, rúgtam ahogy csak bírtam közbe ordibáltam h rohad köcsög cigány ilyennel kezdjél aki vissza üt.

Oda mentem a csajhoz ugy megvolt szeppenve szegény h egy szó nem jött ki a száján, nem is csodálom ,aztán nagynehezen elmondta hogy épp hazafelé tartott amikor körbe fogták elkezték lökdösni és nem engedték útjára.

Nem tom miért de úgy összeszorult a szívem ahogy hebegve elmondta, látszott h félt fogtam haza kísértem.


Most kérdem én van okuk a felsoroltak alapján nem utálni őket?

2010. szept. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Utolsónak: ez nagyon bátor dolog volt tőled! Nem vagyok híve az erőszaknak,sőt... De annak sem,hogy kislányokat raboljanak ki!
2010. okt. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Pusztuljon az összes,keresztre kéne feszíteni őket és élve megnyúzni az összeset,egytől egyig,vannak cigány rokonaim de nem érdekkel,haljanak ők is...10ből 1 jó,kit érdekel?Haljon inkább az az 1is..
2017. jún. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Haljon az az 1 is? Nem vagy normális... Miért bűnhődjön bárki más bűnéért?
2019. jún. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!