Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lány aki bukik rám de...

Noresz97 kérdése:

Van egy lány aki bukik rám de nem tudom, hogy mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy állítólag van barátja de mindig puszilgat meg ölelget és szeret velem lenni és nekem is tetszik ő.

Ti mit tennétek?



2013. dec. 13. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:
kurjad+
2013. dec. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Majd anyádat köcsög!!!

NORMÁLIS VÁLASZOKAT!

2013. dec. 14. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:

1.Csábítsd el a pasijától

2.Vagy lehet,hogy csak bolondít, mert van pasija; vagy lehet, hogy a pasija már csak biztosítéknak kell, veled akar lenni, de ha veled nem jönne össze, arra az esetre meg akarja tartani a pasiját is, ha nincs ló jó a szamár is --alapon.--- >ilyenkor ha kettővel is akar kavarni egyszerre, nem érdemes vele foglalkozni, mert ha téged akar, akkor miért nem szakít a barátjával és hazudik neki

3.Lehet amúgy ,hogy nincs is pasija.

4.Lehet az is,hogy csak barátként szeret, nagyon közeli barátként, de sztem valszeg tetszel neki, én arra tippelnék.

2013. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!