Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan vehetném fel a versenyt...

Hogyan vehetném fel a versenyt a magas vagy nagy darab fiúkkal szemben, ha minden lány ezekre bukik tapasztalataim szerint?

Figyelt kérdés
Alacsony vagyok és ilyen vasággyal 60 kiló típus és kezd bosszantani, hogy mindig olyan fiúkat látok ismerőseim között sikeresnek, akik legalább 180centi magasak vagy pedig nagy darabok, ilyen 90-100 kilósak, de mondjuk csak 175centi magasak. MIntha a magasság vagy a nagy tömeg lenne a vonzalom fokozó a csajozásban. Én meg alig vagyok 165-167centi és kb. 53-55kiló és úgy látszik nem kellek a csajoknak csak facebookos csajoknak, de ők messze élnek, én meg a városban szeretnék valami rendes csajt találni végre.
2013. máj. 29. 17:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az élet nem habostorta.
2013. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Járj konditerembe, legalább némi izom is lesz rajtad?
2013. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Nos felvilágosítalak, hogy nem "mintha" lnne a magasság és a tömeg vonzó, hanem az is. Miért? Mert a nők ösztönösen a védelmezőt keresik egy férfiban. De ettől még neked is ugyanúgy terem babér, ha egyéb vonzó tulajdonságaidat hangsúlyozod (intelligencia, humorérzék, stb).
2013. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ajj már, ízlések és pofonok. Lehet, hogy a nagy átlag a magas kigyúrt pasikra bukik, de 1000%, hogy vannak lányok, akiknek meg pont a te felépítésed/magasságod jön be. Nem tetszhetsz mindenkinek. Keresgélj, aztán majd találsz valakit! :)
2013. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ismerek olyanokat akik elég vézna csávók voltak aztán durván kigyúrták magukat.


Ha ettől érzed magad jobban csináld! De csak biztonságosan.


Aztán látni fogod hogy nem leszel boldogabb tőle. Többet számít a belső.

2013. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Légy nagydarab...

Amúgy meg nem mintha, hanem ez így is van. A lányok szeretik magukat biztonságban érezni. És a biztonság egyenlő a nagydarab testtel mellettük. (akár magas, akár ténylegesen nagydarab...)

2013. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

igazából tévedsz, mostanában a 14-17 éves korosztályban a fapapuccsal együtt 50 kilós, cingár 'alfahímek' jönnek be


ez az áldeszkás stílus nagyon kelendő, sztem tudom miről beszélek


ha közel áll hozzád, akkor próbáld ki, a deszkás, hip-hopos dolgok amúgy is általában itthon csak XL-ig vannak (sose fogom megérteni :D) és ha van stíló, már van esély is, meg önbizalom

2013. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Hányféleképp akarod még kiírni ezt a kérdést????
2013. máj. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pont, hogy a vékonyakra mostanában nagy a kereslet.
2013. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tegyél magad alá egy sámlit és akkor nagyobbnak látszol.
2013. máj. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!