Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mert van ez velem? Mert...

Mert van ez velem? Mert csinalom ezt?

Figyelt kérdés

Na szoval.....kepzelodok!!!!!

Szo szerint 2 vilagba elek.Az egyik a valosag a masik a kebzeletem amit akarok hogy valosag legyen!!!! Alig varom hogy egyedul lehessek hogy kepzelodjek es rendessen elis jatszam szoval magamba beszelek olyan mintha rendessen atis elnem az egesz kebzeletemet.....edig meg senkinek se beszeltem rola de most muszaly........

Kerlek segitsetek megtalani a valaszt az en kis 2 vilagomra.....elore is koszonom a valaszokat



2013. dec. 21. 02:47
 1/8 anonim válasza:
Velem is ez van es engem boldogitanak ezek a kepzeletek mert az almaimat latom bennuk.. " rossz uton jar az aki almokbol epit varat es kozben elfelejt elni " :/
2013. dec. 21. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért mert az általad "teremtett" világ jobb a valóságnál és így könnyebb élni. Legalább ez biztos pont az életedben. Annyira ez gáz szerintem, régen én is csináltam, de ahogy az első is mondja : "Rossz úton jár az, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni."

Néha jó, hogy van egy nyugodt világ amit úgy formálsz ahogyan akarsz, de a valóságban jobb élni!

Most miért muszáJ róla beszélned?

2013. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemtudom csak egyszeruen ugy ereztem hogy muszaly hogy kell......nem ertem magamat........
2013. dec. 22. 00:53
 4/8 anonim ***** válasza:
*muszáJ
2013. dec. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem az zavaro hogy elis jatszom......rendessen mikor egyedul vagyok beszelek magamba mintha lenne velem az aknek beszelnek......olyanokat kepzelek amit szeretnek hogy bevalosulna es ha hiszitek hanem de a fele beis valosul!!!!!!!!!!!!!!!! Es mar esre se veszem mikor kepzelodom es eljatszommmm!!!!!!
2013. dec. 23. 02:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig nem gáz amíg nem nyilvánosság előtt csinálod. De azért ovatosan, nem szabad teljes beleélni magad. :)
2013. dec. 23. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi a bajod ezzel? Én meg magamba beszélek, de össze-vissza, mintha külföldről jöttem volna! Na bumm! Nem minden ember tökéletes, nem igaz?!
2014. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Pontosabban:

Senki sem tökéletes

2014. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!