Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nem kérdés hogy a világot...

Thedani kérdése:

Az nem kérdés hogy a világot a Szabadkőművesek irányítják, de az viszont igen, hogy ki hisz ebben és ki tartja hülyeségnek és miért?

Figyelt kérdés
Hülyeség lenne azt hinni hogy a több száz ország egymástól függetlenül, szabadon cselekszik, anélkül hogy egy felsőbb hatalom irányítaná őket. Az egyik ország megtámadja a másikat hogy a harmadiknak fellendüljön a gazdasága. Azt mind ők szervezik. Minden ország legmagasabb vezetője a tagja és habozás nélkül cselekednek a vezérüknek. Ezért nem lehet sok dolgot olvasni róluk a neten és nem lehet hallani a tvben vagy bárhol, mert ők értenek ám a cenzúrához. Ti mit gondoltok helyes ez, hogy csak bábuk vagyunk a világ méretű játékukban?
2009. nov. 25. 21:37
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Ha akkora hatalmuk van, hogyhogy nem tudják egy szóbeszéd elterjedését megakadályozni?
2009. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
33%
ez hülyeség, többszáz ország szabadon cselekszik, és tényleg nincs felsőbb hatalom. vagy nem is hülyeség, ez inkább paranoia. :)
2009. nov. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
58%

Csak abban tévedsz, hogy nem a szabadkőművesek, hanem a biciglisták! Ezek minden kormányon rajta tartják a kezüket!

Egy módon védhetjük meg magunkat: Jancsiszöget az utakra!

2009. nov. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Szóval ez annyira hihetetlen mint hogy a Föld lapos, örülök neki. Begyepesedett hülye. Az ilyen értelmek hagyjanak békén, se normál válasz, se indok.
2009. nov. 26. 07:54
 15/24 A kérdező kommentje:
23.57 es már leírtam hogy miért nem akadályozzák meg a szóbeszédet. És lehet hogy kicsit paranoiásan hangzik, de az országokat együtt is irányítja valaki, megszervezi a globális mozgásokat. De mindenképp jó munkát végeztek, mert senki nem hiszi el, akármit is írok, gratula nekik
2009. nov. 26. 09:04
 16/24 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok.

Tudod mit? Utána olvasok.

2009. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszi, jól teszed
2009. nov. 26. 11:26
 18/24 anonim ***** válasza:

Nos akkor kifejtem, hogy szerintem ez miért hülyeség.

1. Egy ilyen szervezetben ugye minden ország minden vezetője benne kell hogy legyen, emellett minden országból a komolyabban vehető politikai pártok vezetői(akik ugye esélyesek egy választáson), valamint a nagy nemzetközi szervezetek(NATO,ENSZ,OPEC) vezetői. Mivel több mint 200 ország van, és egyes országok területi alegységeinek vezetői is elég befolyásosak (pl. USA tagállamainak kormányzói), így ők is kellenek bele, tehát ez minimum 1000 ember. Tudományosan igazolt tény, hogy nagyobb embercsoportok nem tudnak együttműködni (ha jól emlékszem 7 fő a felső határ, de lehet, hogy kicsit több, de semmiképpen sem 20-30 fölötti ez a szám). Tehát 1000 ember sose fog teljesen egységesen gondolkodni, határozni, egy ilyen társaságban több frakció lenne, és ez gyakorlatilag lehetetlenné tenné az együttműködést, mert azért minden ember a saját érdekét is nézi. Nézd meg az EU-t, itt csak 700 képviselő van, de a lényegi kérdésekben mindössze 27 embernek kell egyetérteni, és így is több évbe telik, mire egy döntés elfogadásra kerül. Mindemellett a világ folyamatai annyira bonyolultak, hogy egy ember egyszerűen nem tudja az egészet átlátni, még egy kisebb csoport is kevés ehhez. A történelem folyamán ráadásul többen próbálkoztak a világuralom megszerzésével( pl.: Hitler), de mind kudarcot vallottak.

2. Miből gondolod, hogy pont te tudod az igazságot, mindenki más meg el van hülyítve. Mitől vagy te ilyen szuperinteligens? Van egy mondás, miszerint, ha körülötted mindenki hülye, akkor valójában te vagy az. Másképpen, ha mindenki szembe jön veled az autópályán, akkor valószínűleg te mész rossz irányba.

3. Tegyük fel hogy így van. Akkor mi van? Mit tehetnél te egy olyan szervezet ellen, ami a világ összes országának pénzügyi, katonai és titkosszolgálati eszközével rendelkezik? És tegyük fel, hogy minden magyar ember szemét felnyitod, akkor mit tehetünk? Semmit. Illetve próbálkozhatunk, de úgyis eredménytelen lenne, akkor meg minek pazaroljuk arra az erőnket? Ha egy kis szigeten laknál, ami 1m-el emelkedik ki a tengerből, és megtudnád, hogy jön egy szökőár, ami az egész szigetet elmossa, és nem tudsz elmenekülni, akkor mit tennél? Feljönnél a gyakorikerdesek.hu-ra, és feltennéd a kérdést, hogy ki szerint jó nekünk a szökőár? Valószínűleg nem, hanem próbálnád életed hátralévő részét értelmesen, és kellemesen eltölteni. Ezt javaslom neked, töltsd az életedet értelmesen, érezd jól magad, ahelyett, hogy olyan hülyeségeken idegesíted magadat, ami még ha igaz lenne se tudnál ellene mit tenni, de főleg, hogy baromság nem érdemes ezen rágódni!

2009. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam: hogyhogy nem képesek megakadályozni, hogy a titkuk kiszivárogjon.
2009. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

1. Nem 1000 ember működik együtt, hanem a vezetőjük adja nekik az utasításokat, vagy esetleg egy tanács.

2. Nem csak én tudom, sokan tudják de tudják hogy hülyeség, sokan próbálnak nyomokat találni ami igazolja őket, de még többen vannak akik teljesen elképzelhetetlennek tartanak bármi effélét, mert ugye jobb nem is tudomást venni erről.

Amúgy tényleg szuper intelligens vagyok :)

3.Én élem az életem, csak feltettem a kérdést hogy az emberek mit szólnának ha ez volna tényleg és mennyire gondolják valótlannak. Legalább egy ember írná hogy ő is így gondolja. De így is jó, mert nagyon szeretek vitázni. :)

2009. nov. 26. 14:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!