Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen a rocker életérzés?

Milyen a rocker életérzés?

Figyelt kérdés
rocker, életérzés

2013. dec. 21. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
???
2013. dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondják, hogy ahhoz, hogy valaki rocker legyen, zenestílus, öltözködés és életérzés kell. Milyen életérzés?
2013. dec. 21. 22:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Épp olyan amilyet az öltözködés, valamint a zenei stílusból saját magad le tudsz szűrni! Minden stílusirányzat csak egy önmegvalósításra szolgáló kezdet! Az, hogy te mennyire leszel vele összhangban az rajtad múlik, mennyire éled bele magad!

Én is szeretek néhány rock zenét, de nem mindet, mert azokban nincs ami megfogjon, valamint ha tetováltatnék akkor sem annak a tiszteletére. De van aki pont fordítva éli meg. Remélem valahogyan sikerült érthetően megfogalmazni! :)

2013. dec. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az az érzés,mikor SZABAD vagy és független, ha van is vmi problémád, leszarod, és így ki*aszott tökéletesnek és szarnak látsz egyszerre mindent. Legalábbis én így tapasztaltam, és NEM AKAROK RÓLA LESZOKNI!!!! Örülök, ha segítettem vmit :)
2013. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Olyan mintha eggyé válnál az univerzummal, bepiálás, beszívás stb. nélkül. Szabadság, erő, bátorság :)
2013. dec. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Aki azt mondja, hogy a rockerséghez öltözködés is kell, az egészen kereken kimondva és mindenféle bonyolítás meg szépítés nélkül egyenesen kifejezve HÜLYE.


Életérzés, amikor nem tudsz betelni azzal a számmal amit már milliomodjára hallgatsz meg, amikor szembejön veled egy ember az utcán akinek rock/metál/punk bandás pólója vagy akármije van és te rávigyorogsz, amikor hétfő reggel kómásan csak a Metallica és a Slipknot segít rajtad, amikor meghallod hogy valaki a kedvenc bandáidat szapulja akkor az állatias ösztöneid felszínre kerülnek, amikor örülsz a fejednek ha új bandát találtál, amikor úgy érzed hogy rocker vagy és a világ minden kincséért sem adnád fel ezt az érzést.

2014. jan. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A legeslegjobb érzés *-*

Amikor meghallod a rádióba a kedvenc rock zenekarod számát...áhh az valami leírhatatlan...:DDD

2014. márc. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!