Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes elkezdenem nézni a...

Érdemes elkezdenem nézni a Narutot? Tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
Ezeket az animéket néztem már:one piece(kedvenc),fairy tail,fullmetal alchemist,inuyasha,bleach és még sorolhatnám...

2013. dec. 22. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
háát..., pár részt láttam, de egyáltalán nem olyan jó mint ahogy mondják...sőt...de ha akarod nézz meg pár részt és akkor megtudod hogy tetszik-e neked vagy sem
2013. dec. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem a Narutot, nem egy nagy szám, de nézhető, a Shippuuden jobb.
2013. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nézz Family Guy-t, vagy ha minden kötél szakad South Parkot!

Ezeknek van némi valóság alapjuk is néha, és sok jó poén van bennük xD

2013. dec. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segitséget,szerintem belenézek. amúgy Family guy-t nézem :)
2013. dec. 22. 21:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a One Piece a kedvencem.:D Előbb láttam mint a Narutot de nekem a Naruto is nagyon tetszik :D
2013. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kezed el nézni nyugodtan! Szerintem a sima Naruto-ba is rengeteg zseniális ötlet került, és az még vicces is tud lenni. Javaslom csak a 137. részig nézd, mert utána csak fillerek vannak. A shippuuden pedig már csak hab a tortán.
2013. dec. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
#3 + Kertvárosi Gettó, Furcsa Amcsik, Firka Villa, Archer, Amerikai Fater, Futurama, Simpson család ;D
2013. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Ren-D válasza:
Nekem a Naruto a kedvenc animém,mindenképp ajánlom.Bár "mese" mégis sok tanulság van benne,sok jót tanulsz belőle akaratlanul is ez biztos.És a története szerintem valami bomba jóra sikerült.
2013. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elején jó, utána egy kalap fos. Mondjuk a Bleachtől még így is jobb.
2013. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 010008000006 válasza:

hát szerintem "ízlések és pofonok "

a személyiségedtől függ ,hogy tetszik e vagy sem , de az én véleményem szerint egy nagyon humoros , és érdekes történet :) :P úgyhogy én teljes mértékben ajánlom :D , bár sokan azt mondják , hogy nagyon gáz , de nekem az első animék között volt amiket láttam és eléggé megfogott :) szóval szerintem nézz bele :)

2014. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!