Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés

Teljesen elveszettnek érzem magam a világban. Nem is látom sok értelmét az életnek. Nem találok munkát, mert mindenhol kérnek 2-3-4 év tapasztalatot.

Valaki segítsen aki hasonló helyzetben volt és már sikerült tovább lépnie.



2014. jan. 7. 10:47
 1/1 anonim válasza:
100%

Szia! Nálam is hasonló a helyzet, én is régóta keresek munkát, de nagyrészt csak alkalmiakat találok, pl hostess, ilyesmi...Voltam már szobalány is, ahol elég rendesen szivattak, így eljöttem onnan, de voltam még pár helyen, így van tapasztalatom, mégsem reagálnak semmilyen emailemre, tavaly kezdtem el webkamerás modellként dolgozni 3 hónapot, hogy sulira összegyűjtsem a pénzt, amit el is végeztem, de nem tudtam elhelyezkedni a szakmában...Most újra gondolkodom rajta, hogy egy pultos iskolát eltudjak végezni (pultost mindig keresnek:)), csak kicsit tartok az egésztől, de ahhoz tökéletes, ha van egy célod, amihez kell egy kicsit több pénz, és megszeretnéd valósítani..:) Persze, csak ha lány vagy :D


L/22

2014. jan. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!