Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, de még...

18 éves lány vagyok, de még soha nem volt kapcsolatom. Az ismerőseim szerint nagyon fura. Ennyire ciki lennék?

Figyelt kérdés
A társaságommal nincs gond, szórakozni is járok. de ott nem lehet normális kapcsolatot kialakítani, kinézetem is rendben van, még a 13 éveseknek is van kapcsolatuk. Én nem értem ezt. Ennyire le vagyok maradva. Az ismeröseim furcsálják és néha olyan kérdést tesznek fel ami kellemetlen nekem, ezért annyira rosszul érzem magam.
2014. jan. 8. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy régi bölcsesség: Korán nyíló rózsa korán hervad el.


Azt gondold át, hogy a társaság valós vagy vélt elvárásainak akarsz-e megfelelni, vagy boldog szeretnél lenni. Ha az utóbbi a fontosabb, akkor arra felelj magadnak, hogy jelen állapotod boldog, vagy boldogtalan. Utóbbi esetben gondold át, hogy volt-e elszalasztott lehetőség, van-e a környezetedben a szerelmedre érdemes férfiú, s hogy tetszik-e neked.

Legalábbis én így gondolom.

Nem könnyű velünk, de semmiről nem vagy lemaradva.

2014. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát most nem annyira vagyok boldog, a társaságommal nincs baj,csak nem szerettem ha erőltetik. Remélem,hogy igazad van:). Kösszönöm a válaszod, és át értékelem a dolgokat.
2014. jan. 9. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!