Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért vannak olyan embertelen...

Miért vannak olyan embertelen munkaidők diákmunkán?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy nappali tagozatosoknak ajánlanak olyan munkát, ahol a munkaidő 8-14-ig szól hétfőtől péntekig. Mire gondolnak ilyenkor azok, akik ezt kitalálják(és elvárják)??? Értem én, hogy vannak évhalasztós egyetemisták, meg nem évhalasztós lógós egyetemisták, nekik tényleg jó. Én okj-zem és rendesen kell suliba járnom, de szükségem lenne valami párórás munkára suli után, de ilyen vozó ajánlatokat muszály visszautasítanom...:)
2009. dec. 2. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt nem ők találják ki..de igy is egyetemisták estisek ő nekik jó de sajnos kevés a meló de azért biztos csurran cseppen valami délutánra is.. de azt meg azok kapják akiket ismernek és tudják hogy jól dolgoznak.. ördögi kör .. én is mennék dolgozni de mindennap negyed 3ig vagyok +kaja szoval olyan háromra végzek és még otthon se voltam.. ez van
2009. dec. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem most jól jönne ilyen munka, de én meg ilyet nem találok ami jó is lenne. ilyeneket milyen internetes oldalon találsz?
2009. dec. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A rébusz pl. tele van ilyennel. Ma voltam bent mozis munkáért és konkrétan pároslábbal rúgtak ki, hogy ilyen kevés időd nem dolgozhatok, ezért nem foglalkoztatnak. Nem voltak bunkók, de azért éreztették velem, hogy kicsit elvok szálvva és a rugalmas mukaidőt is korlátozottan kell értelmezni:)
2009. dec. 2. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!