Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak a szerelmemnek...

Mit adjak a szerelmemnek Valentin napra? L/10

Figyelt kérdés

2014. febr. 10. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
"szerelmemnek"...10 évesen....XD
2014. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez miért vicces?minden szerelemmel kapcsolódó kérdésemnél kinevettek.a szerelem nincs korhoz kötve.amúgy is ő is szerelmes belém és 10 éves
2014. febr. 10. 22:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első felhasználó elég éretlen. Szerintem ez aranyos dolog. Én is voltam "szerelmes" 10 évesen. A kérdésre válaszolva szerintem készíts neki valami szépet. Mondjuk kemény papírból vágj ki szívet írj rá valami szépet meg ilyenek.
2014. febr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké...lehet hogy majd tetszik neki
2014. febr. 11. 07:10
 5/7 anonim válasza:
Csinálj neki saját készítésű üdvözlőlapot! Piros színes papírt félbe hajtasz, az elejére ráírod, hogy boldog Valentin napot, vagy valami hasonlót, a kihajtható részbe pedig rajzolsz egy szívecskét, vagy valami szépet, és egy személyre szóló üzenetet írsz bele, puszi keretébe átadod! =)
2014. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lehet tetszik neki
2014. febr. 11. 17:34
 7/7 albert1121 válasza:
hát szerintem az elsö válaszoló gyerekes én 13 vagyok és már volt egy komoj kapcsolatom már az elsö csok is megvolt és nemvagyok valami kigyurt és ha komojan gondolod hajrá egy tanács ne lopj anyukád égszeres dobozábol ez csak sima tapasztalat amugy ha sikerül nehireskegy a barátaidnak mert visza mongyák ezis tapasztalat és bocs hogy osze visza irok csak átirja a telom hajrá!!!
2014. febr. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!