Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beteg vagyok (torok fájás,...

Beteg vagyok (torok fájás, köhögés, folyik az orrom, láz) elmentem orvoshoz írt fel antibiotikumot meg köptetőt. Ennek 3 napja a torkom már nem fáj annyira és lázam sincs már, de a köhögés meg az orrfolyás maradt meddig tart még amíg meggyógyulok?

Figyelt kérdés

Ennyire mint most még életemben nem köhögtem ezért vagyok ennyire beszarva. Kb 10 percenként rám jön a köhögés és nagyon megkeseríti a napomat.( Dohányzom, de csak 1 doboz 1 héten néha még annyi sem. 20 éves vagyok. )

Mit gondoltok elfog múlni vagy mennyek el egy komolyabb vizsgálatra ?



2014. febr. 11. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Te komolyan nem fáztál még meg soha? Nem antibiotikum kell, hanem Neocitran/Coldrex + meleg tea folyamatosan + Negró.
2014. febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem múlt héten hétfőn kezdődött és még mindig náthás vagyok és kicsit köhögök, de tavaly télen 3 hétig köhögtem, az rémes volt, de elmúlt. Köhögés sokszor és sokaknak lehet elhúzódó.
2014. febr. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De fáztam már meg de nekem a megfázás általában párosul egy jó kis mandula gyulladással akárcsak most.
2014. febr. 11. 16:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Az influenza minimum 1 hét és utána a köhögés sokszor még makacsan megmarad, mit akarsz 3 nap után? Rendbe fogsz jönni, voltál orvosnál, kaptál gyógyszert, ne parázz.
2014. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!