Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sokszor...

Miért van az hogy sokszor előre látom a dolgokat?

Figyelt kérdés

Szinte minden héten de van hogy hetente többször van deja-vu érzésem de ez nem az.Általában nem nézek tévét, nem olvasok újságot csak tanulok és könyveket olvasok.Mégis elég sokszor van hogy olyan hogy este egy filnmel álmodok és este mikor bemegyek elköszönni a szüleimtől az a film megy.Volt olyan hogy 2 hetes nyaralásból visszatérve este mikor pakoltam ki apám átordított a szobámba hogy találd ki melyik film megy és reflexből rávágtam.Pedig 2 hétig másik országban voltam ahol nincs magyar adás a TV-ben meg ilyesmi.Ilyen elég sokszor van hogy 'megérzek' filmeket de van olyan hogy eseményeket is.Mondjuk ez elég ritka de van, hogy előre tudom mi lesz másnap.(Nem az egész napot csak egy kisebb részletet).Van valaki akinek hasonló problémája van? És hogy lehet ezt megszüntetni? Mert ilyenkor mindig olyan furcsa érzés fog el nemtudom mi de nagyon rossz..

15/l



2014. febr. 19. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ez egy adottság, próbálj meg együttélni vele

rossz érzés amikor ilyet megérzel?

2014. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, olyan mintha valki más is élen bennem aki előre lát dolgokat és mintha az nem is én lennék vagy nemtudom..Meg az ilyen deja-vuknál valami rossz érzés fut át rajtam olyan megmagyarázhatatlan..
2014. febr. 21. 17:44
 3/9 anonim válasza:
100%

Velem is többször van ilyen, de nekem nem rossz érzés, csak ilyen: "Aszta, ezt nem hiszem el!". Mondjuk eddig akárkinek próbáltam róla beszélni, hülyének nézett, az viszont rossz érzés volt. Én még nem próbáltam megszüntetni, csak beletörődtem, hogy így van.


16/L

2014. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az elején még nekem is ilyen volt de aztán unalmas utána meg már egyenesen rossz érzés fut át rajtam..örülök hogy van még hozzám hasonló ember szerintem nekem is bele kell törődnöm
2014. febr. 23. 14:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Problééémaa???:O Szerintem tök klassz meg izgis!!
2014. febr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hogy lehet ez izgis?:D

Ma is amikor a olvastam akkor néztem a barátnőmre és ugyanez volt.Olvasás után még másabb volt mintha egy másik világból léptem volna ki és akkor kezdett hozzám beszélni a barátnőm de nemtudom mintha nem is nekem beszélne olyan furcsa volt mintha egy más világ lenne..

2014. febr. 25. 06:28
 7/9 anonim válasza:
100%
hat en cserelnek veled nekem az a stikkem hogy allandoan elkesek
2014. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem pont fordítvaxD

Van hogy egy órával előtte ott vagyok valahol de általában minimum 10 perccel előtte:D

2014. márc. 1. 14:53
 9/9 A kérdező kommentje:

Úristen kezdek bedilizni!!

Épp a youtubera ugrottam fel mert meg akrtam nézni hogy az egyik kedvenc sminkesem rakott-e fel új vidit és akkor látom hogy pont 5 órája.Nekem az a mániám hogy a vidik előtt megnézem hanyadik megtekintető vagyok, mennyi lájk és diszlájk van a vidin.Tisztán emlékszem hogy 1140-edik megtekintő voltam, volt rajta 242 lájk és 3 diszlájk.Úgy emlékszem ezek voltak bár lehet eltér 1-2 számmal de nem hiszem.Csodálkoztam hogy 5 óra alatt 1140 megtekintő és a videó alatt 5-6-szor megnéztem hogy jól láttam-e.Aztán megnéztem egy korábbi vidijét és ajánlásban láttam amit az előbb néztem.Hülyeségből rákattintottam hogy mennyit változott az eredmény és akkor látom hogy 23-adik megtekintő vagyok, van 3 lájk és 0 diszlájk.Megnéztem még vagy 5x és nem hittem a szememnek.Azután rámentem arra a vidire amit utána néztem hátha azzal keverem de mégcsak nem is hasonlított egyik érték sem.Aztán visszamentem az első vidire és azt láttam amit másodjára(23-adik megtekintő,...) .Most akkor kezdek bedilizni? Ez az előbb volt még mindig nem hiszem el..Mi bajom van?

2014. márc. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!