Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok erről a kamionos...

Mit tudtok erről a kamionos cégről? ::M Kamion Trans

Figyelt kérdés
Vagy még esetleg a Halasi és Társa kft-ről?

2014. febr. 20. 22:15
 1/1 Atesz155 válasza:

Szervusz! Nem tudom aktuális -e még, a kérdésed?

Az M Kamion Trans Kft.-ről annyit tudok, hogy hűtőznek. Illetve volt vagy van pár élő állat szállító pótkocsijuk is, nem tudom meg van-e még nekik. Azt biztosan tudom, hogy hűtőznek és járnak Görögbe, azon kívül talán EU. Flottájukat tekintve, csak Scania van nekik és nagyon szépen fejlesztik, cserélik a flottát. Jelenleg én amivel találkozok menet közben azok az új Streamline fülkés V8 520. Többet nem tudok sajnos, esetleg érdeklődj utána a TIR portálon, ott a srácok többet tudnak segíteni szerintem, mert én csak a látottakat tudom elmondani, sajnos M Kamionos kollégával, még nem sikerült beszélnem. Csáó

2014. dec. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!