Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 17 évesen késő elkezdeni...

17 évesen késő elkezdeni zongorázni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 21. 20:40
 1/5 anonim válasza:
ha nem akarsz vele semmi komolyat akkor nem
2014. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem arra gondoltam hogy profi világhírű zongorista legyek, hanem eltudjak járszani nehezebb darabokat is pl.: Yiruma - River flows in you
2014. febr. 23. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:

River flows in you még egy nagyon egyszerű kis darab :)

Én is most kezdtem el nemrég, és azt könnyen meg lehet tanulni.

2014. febr. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zjoker válasza:
Szia! Nem tudom mennyire aktuális még a kérdésed ,de azt állíthatom biztosan neked ,hogy soha semmit nem késő elkezdeni hiszen amit megtanulsz attól csak gazdagabb leszel! Persze sok szorgalom és kitartás kell hozzá, viszont egy tanár vagy egy segítő szándékú szakember azért jó ha van! Én egyébként 21 éves voltam mikor elkezdtem és nagyon jó úton haladok jelenleg is . Arról nem is beszélve ,hogy imádok zongorázni!
2014. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyik tanárom 50 évesen tanult meg úszni, azóta is minden nap lent van az „usziban”, és azt hangoztatja, hogy élete egyik legjobb döntése volt :D

Ez most csak egy példa erre a „soha semmit nem késő elkezdeni” dologra.

De amúgy ilyen a zongorázás is. Hallottam, hogy valami zongoratehetséget idős korában fedeztek fel, és világhírű lett, azt hiszem, most halt meg nemrég, de sajnos nem tudom, ki volt

2014. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!