Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy találjak ez így hülyén...

Hogy találjak ez így hülyén hangzik, de "értelmet az életemnek"?

Figyelt kérdés

Eléggé mélyponton vagyok most. Nincs munkám és hiába keresek,nem találok. A párommal 3 hónapja lett vége a kapcsolatunknak. Hiába randizgatok,senkivel nem alakul semmi. Munkát is keresek gőzerővel,de csak kudarc ér ott is. Pánikbeteg vagyok ezért Frontint kells szednem,ha jön a roham. De már ott tartok,hogy ugyan rohamom nincs,csak elvétve,de mikor rossz a kedvem is beveszek egy-két szem Frontint (0.25mg),csak úgy,hogy jobb kedvem legyen. Pedig tudom,hogy valami hobbit kéne keresnem,vagy valami olyan dolgot,ami boldoggá tesz,ami lefoglal és nem a gyógyszertől kéne várnom a boldogságot!

De egyszerűen semmit nem tudok kitalálni. Pénzem nincs,így elutazni valahova,még közelbe sem tudok. Barátnőim mind messze élnek és dolgoznak,így nem tudunk találkozni,csak nagyon ritkán. Tudom,hogy az állatok jó hatással vannak a depresszióra hajlamos emberekre,de a szüleim(mert még velük élek) nem engednek semmilyen állatot a lakásba. sétálni nincs kedvem egyedül,főképp ilyen időben nem.

Mit tegyek? Kezdek becsavarodni és egy doboz 100dg-os Frontin már van,hogy 2 hét alatt elfogy pedig 2 hónapra írják nekem!

Vannak még mások is így? Adjatok kérlek tippeket,vagy bármit,mert meg fogok kattanni!

Köszönöm előre is az értelmes válaszokat!


2013. márc. 16. 03:06
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
25 éves nő vagyok,ez lemaradt!
2013. márc. 16. 03:06
 2/20 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos a te problémádra csak egy nyugodt légkörű munkahely jelentene megoldást, vagy egy biztos anyagi és családi háttér. Nem igazán lehet tanácsot adni, ezeket a körülményeket kellene megteremteni, még nagyobb erőfeszítéssel kellene munka után járni, mert az lenne az első lépés a helyzeted rendezésére. A családod, nem tud segíteni?
2013. márc. 16. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem állnak úgy a szüleim anyagilag,hogy bármiben tudjanak támogatni. munkát találni meg nagyon nehéz még itt az ország Nyugati felén is. Hiába jelentkezek diplomával takarítói állásra,nem vesznek fel oda sem. Már elmennék utcátsöpörni is,csak dolgozhassak és nőként egy kicsit hadd költhessek magamra. Annyira fel tud dobni,valami új kozmetikum vásárlása,vagy egy új felső. De már fél éve semmi ilyenre nem tudtam költeni.

Gyakorlatilag nulla forint a havi bevételem.

2013. márc. 16. 04:22
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Frontin hatását,hogy ez a gyógyszer okozhat-e függőséget? Mindenesetre megkérlek,ha lehet akkor ne a szertől várj segítséget! A kudarcot mindannyian nehezen viseljük el! Ne légy elkeseredve,hiszen háttérként ott vannak a szüleid akik segítenek addig biztosan míg nem sikerül valami munkát találni. Vigyázz nehogy a gyógyszer tegyen téged alkalmatlanná a munkavállaláshoz?! Nagyon jó gondolat tőled az elfoglaltság kiderítése illetve mihez volna kedved:olvasás, hímzés,rajzolgatás. A szüleid dolgoznak? Akkor lehet segíteni a háztartásban:esetleg valami finom süti vagy egy új étel elkészítése? Van-e a lakóhelyeden természetbarát egyesület,mert akkor lehet valakikkel együtt kirándulni és beszélgetni? Te úgy tudsz magadon segíteni,ha fegyelmezed magad és akarod,hogy jobb legyen! Fel a fejjel ezek után már csak jobb jöhet gondolattal próbálj meg élni!
2013. márc. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

A frontint felejtsd el eloszor is. Fuggoseget okoz. Edesanyam mar nem tud nelkule lenni. Aztan mondjuk kezdj el sportolni, az eleg jol lekoti az embert. Arra csak van valami lehetoseged, es meg egeszseges is. Peldaul futas. Lesetalsz a focipalyahoz, es korbe futod parszor, amennyit birsz, de mas terep is jo, viszont a fuves talaj kimeli az izuleteket. Az, hogy 3 honapja nincsen pasid, az meg szerencse, hiszen most szakitottatok. Mint mondjak en?! 3eve nincs csajom. Igaz 2 evet kulfoldon voltam ebbol. De ne is legyen, amig nem azt talalom meg, akivel leelhetem az eletem. Majd lesz valami, ha folyton ezen agyalok, akkor biztos, hogy csak azert sem jon ossze. Munka ugyben nem tudok segiteni. Ha probalsz minden lehetoseget megragadni egyszer talan sikerul.


Roviden: mindgyart itt a tavasz, legyel optimista :)

2013. márc. 16. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot,de futni sajnos nem tudok. Szóval azt biztos nem is fogok.
2013. márc. 16. 06:02
 7/20 anonim válasza:

Amugy a sport azert is jo, mert megtanit kuzdeni es celokat kituzni magad ele. Nem tudsz lefutni egy kort, csak felet? Holnap majd 50meterrel tobbet futsz...

Aztan ha mindket szulod keres, akkor talan jut annyi arra, hogy elmenj valamilyen tancra. Peldaul: Salsa. Vagy harcmuveszetet tanulni. Es nem melesleg ott meg be is pasihatsz...

2013. márc. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Hát tudod apám keres 80ezret egy hónapban,anyám rokkantnyugdíjas. Hitel van a házon és van még egy hitelünk.Nem várhatom el és ha megtehetnénk sem fogadnám el,hogy az én extráimra költsék a pénzüket. Ha majd lesz munkám,akkor jöhet a pénzes szórakozás is. Addig semmi ilyet nem is szeretnék! Lassan 25 vagyok,mért anyámék finanszírozzák ezeket a dolgokat?!
2013. márc. 16. 06:09
 9/20 anonim válasza:

Hat sajnos, minden hobbi penzbe kerul szinte. Az, hogy 25vagy es tamogatnak a szuleid ma Magyarorszagon nem szegyen. Persze megertelek. En is a szuleimmel lakom 28evesen. Igaz en is keresek. Itt lakik a batyam is a felesegevel meg a gyerekkel. Szoval nem kell bemutani elhiheted. A haverom ugyan abban a cipoben jar, mint Te. O tancolni(breakelni) jar, de megengedte neki az oktato, hogy amig nincs munkaja jarjon ingyen. Az unoka tesomnak egy eve nincs meloja. Egyutt jarunk edzeni. Mondtam is neki, ha keves penz kell kerjen csak, majd megadja, ha lesz meloja. 2500Ft a kondi berletunk, nem halok bele, ha kifizetem helyette.

Amugy rengeteg sport letezik. Bringazhatsz is, ha van biciklid.

En konditerembe jarok, horgaszni szoktam, es ha rendbe jon a terdem amit 2,5hete mutottek eljarok futni. Osztol meg irany a varosi kosarlabda bajnoksag. Muszaj mindig csinalnom valamit, kulonben befordulnek.

2013. márc. 16. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát igen,elhiszem,csak ugye én büszkébb vagyok annál,hogy bárkitől pénzt kérjek,vagy fogadjak el. Meg nálunk 2500ft is nagyon sok pénz. De majd elmegyek bicajozni,ha nem lesz térdig érő hó.
2013. márc. 16. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!