Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy momdjam el a legjobb fiú...

Hogy momdjam el a legjobb fiú barátomnak hogy többet érzek iránta mint barátság?

Figyelt kérdés
szoval: van egy oszt.társa akinek tetszek, nekem is tetszik(nem nagyon mint régen de tetszik.) és most szegényke abban a hitben él hogy fuu de nagyon szeretem meg minden... közbe megismerkedtem Vele ( akiröl van szó h többet érzek mit barátság) és beszélgettünk.. taliztunk lent az udvaron. Ma: fujt nagyon a szél, azt mondtam neki hogy nagyon fázok és megkérdezte hogy megöleljen-e, beleegyeztem, megölelt, aztán eltelt egy félóra és megkérdezte hogy még fázok-e és aztmondtam hogy igen és ujra megtörtént... harmadszorra is megtörtént, nem tudom hogy elmondja annak az osz.társának hogy megtörtént.. mert akkor valószinüleg megverné vagy valami(csak mert meg akarja kérdezni hogy járjunk és stbstb...) szoval a lényeg hogy hogy mondjam el neki hogy picit többet érzek iránta mint barátság???? elöre is köszi mindenkinek..:))

2014. márc. 9. 22:42
 1/2 szántóvető ***** válasza:

sehogy,ebből az ölelgetéses szituból már rájött.inkább a köv. lépésen gondolkodj.

nagyon remélem hogy lány vagy.

2014. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen lány vagyok... de régebben(naagyon régen kb. szeptemberben) tetszettem is neki.. és ugy érzem hogy most is tetszek neki.
2014. márc. 9. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!